Bünyamin Akman: Aklım sırrım ermiyor!
Kocaelispor
17 Temmuz 2020 Cuma 14:24

Bünyamin Akman: Aklım sırrım ermiyor!

Kocaeli amatör futbolunun yaşayan efsanelerinden, KASKF Onursal Başkanı ve Çenesuyu Plajyolu Kulübü Başkanı Bünyamin Akman, görevine hiçbir neden gösterilmeden son verilen Kocaelispor Alt Yapı Koordinatörü Aydın Günaydın’a destek verdi.

 

İKİNCİ AYDIN GÜNAYDIN BULABİLECEKLER Mİ?

Akman konuşmasında “Bazı şeyler bana çok basitçe geliyor. Kocaelispor’u yönetenler bu işin çocuk oyuncağı olmayacağını bilmek zorundadır. Bu kulüp kimsenin egolarını tatmin ettiği bir yer değildir. Kocaelispor’a ve Aydın hocamıza futbolcu anlamında her zaman destek olduk. Yıllarca bu çocuğun neler çektiğini iyi bilen birisiyim. İnsanların bu kadar kolay bir şekilde öğütülmesini sindiremiyorum. İnsan birisini gönderecekse en azından çağırır, varsa eksiği, hatası söyler, helalleşir. Kocaelispor’dan bahsediyoruz. Burası Lalapaşa İstasyonu değil! Koskoca adamlar, böyle anlamsız kararlar nasıl alır aklım sırrım ermiyor. Kararı kesinlikle kabul etmiyorum. Bu kişiler yarın çekip gidecek, peki biz bir daha Aydın gibi birini bulabilecek miyiz! Olan her zamanki gibi Kocaelispor’a olacak.

 

Spor41

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo

Yazan: Adnan usta

Eline ağzına sağlık çok isabetli değerlendirme yaptın aydın hocam ile bo konu hakkında hınç görüşmem olmadı aydın hocayı çok iyi tanırım tahminlerime göre aydın hocaya sporcu konusunda oynat ,kadroya.al baskılarına boyun eğmediği bu konuda tavizler vermediği icin görevden almışlardır.

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Bu isimlerden daha iyisi mi bulunacak?

Yeni sezon öncesindeki kadro planlamasında arızaları ile dikkat çeken Kocaelispor’da rapor alan teknik direktör Selahaddin Dinçel’in hiç çalıştıramadığı takım Sarıyer ve Manisa Futbol Kulübü maçlarından 1 puan çıkarabilmişti. Oynanan mahkum futbolun yanında düşük tempo da Dinçel’in bu takıma hiçbir veremediğini kanıtlar nitelikteydi. Kadro ve antrenman planlamasındaki eksikliklerin farkında olunmadığından elde edilen skorlar “Geliyorum” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:08
06:48
13:01
16:20
18:52
20:20