Burak Kanpara’dan Paşalılara iftar
Kocaelispor
04 Haziran 2018 Pazartesi 21:48

Burak Kanpara’dan Paşalılara iftar

Kocaelispor’un fanatik taraftarlarından Burak Kanpara, Bekirpaşa’da geniş katılımlı bir iftar verdi.

 

TEŞEKKÜR ETTİ

Paşa Meydan’da gerçekleşen iftara yaklaşık 300 kişi katıldı. Hodrimeydan Taraftar Lideri Enver Güler’in de katıldığı, güzel bir ortamda geçen iftara katılan tüm dostlarına, kardeşlerine ve büyüklerine teşekkür eden Kanpara, Mübarek Ramazan ayının hayırlar getirmesi diledi.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Bahadır Taşer: Kocaelispor’da her görev kutsaldır

Kocaelispor Futbol Şube Sorumlusu Bahadır Taşer, kocaelispor’da her görevin kutsal olduğunu belirtti ve şu ifadelere yer verdi: Baştan ifade edeyim. Bizler aile olarak Kocaelisporluyuz. Bu şehrin hangi değerlere sahip olduğunu da iyi biliyoruz. Bunların başında tabii ki Kocaelispor geliyor. Hüseyin başkanımız teveccüh buyurdu ve Kocaelispor yönetiminde beni görmek istediğini belirtti. Yaptığımız toplantıda da futbol şube sorumluluğu görevi tarafıma layık görüldü. Başkanımıza teşekkür ediyorum.

Kocaelispor’da yeni yönetimin görevleri belli oldu

Kocaelispor’da başkan Hüseyin Üzülmez, KOTO’da yaptığı yönetim kurulu toplantısının ardından görev dağılımını yaptı. Bahri Yavuz döneminde de yönetici olan Çağrı Alpaslan, Medya ve Halka İlişkiler Sorumlusu oldu. Bu arada toplantıda görev dağılımı ve kısa vadede mali politika konularının masaya yatırıldığı, teknik ekibin belirlenmesi ile ilgili her hangi bir fikir alışverişinde bulunulmadığı öğrenildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:01
05:22
13:13
17:14
20:43
22:44

SÜPER LİG PUAN DURUMU