Burak Süleyman Payaslılara teşekkür etti
Kocaelispor
08 Ekim 2018 Pazartesi 19:06

Burak Süleyman Payaslılara teşekkür etti

Kocaelispor’un 2-0 kazandığı Payas deplasmanındaki futbolu ile öne çıkan Burak Süleyman, Payaslıların ilgisine teşekkür etti.

 

KISKANÇLARA FUTBOLUMUZLA KARŞILIK VERİYORUZ

90. dakikada oyundan çıkarken Payaslıların alkışını alan Süleyman “Payas maçında aldığımız galibiyetten ötürü çok mutluyum. Nasipse Buca maçını da 3 puanla kapatıp iddiamızı sürdürmek istiyoruz. Buralarda Kocaelispor’u mazisinden ötürü çok seviyorlar. Payas da bu takımlardan birisi. Bizlere gösterdiği saygılarından ötürü kendilerine teşekkür ediyorum. Geçen yıl da Osmaniye’de de bizi tribüne çağırmışlardı. Bunlar güzel şeyler. Ancak kıskançlıklarından ötürü Kocaelispor’a olumsuz bakanlar da bulunuyor. Bizler de bu yapılara futbolumuzla karşılık vermek için elimizden geleni yapıyoruz. ifadelerine yer verdi.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Bahadır Taşer: Kocaelispor’da her görev kutsaldır

Kocaelispor Futbol Şube Sorumlusu Bahadır Taşer, kocaelispor’da her görevin kutsal olduğunu belirtti ve şu ifadelere yer verdi: Baştan ifade edeyim. Bizler aile olarak Kocaelisporluyuz. Bu şehrin hangi değerlere sahip olduğunu da iyi biliyoruz. Bunların başında tabii ki Kocaelispor geliyor. Hüseyin başkanımız teveccüh buyurdu ve Kocaelispor yönetiminde beni görmek istediğini belirtti. Yaptığımız toplantıda da futbol şube sorumluluğu görevi tarafıma layık görüldü. Başkanımıza teşekkür ediyorum.

Kocaelispor’da yeni yönetimin görevleri belli oldu

Kocaelispor’da başkan Hüseyin Üzülmez, KOTO’da yaptığı yönetim kurulu toplantısının ardından görev dağılımını yaptı. Bahri Yavuz döneminde de yönetici olan Çağrı Alpaslan, Medya ve Halka İlişkiler Sorumlusu oldu. Bu arada toplantıda görev dağılımı ve kısa vadede mali politika konularının masaya yatırıldığı, teknik ekibin belirlenmesi ile ilgili her hangi bir fikir alışverişinde bulunulmadığı öğrenildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:01
05:22
13:13
17:14
20:43
22:44

SÜPER LİG PUAN DURUMU