Büyükakın, önce görecek, sonra karar verecek
Kocaelispor
17 Haziran 2019 Pazartesi 21:24

Büyükakın, önce görecek, sonra karar verecek

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Kocaelispor ile ilgili süreci hayli yakından takip ediyor. 14 Haziran’daki genel kurul öncesi tek liste ile seçime gidilmesi yönünde fikir beyan eden Büyükakın, yeni başkan Hüseyin Üzülmez ve yönetimine karşı net bir tavır sergiledi ve “Size ilk 6 ay para yok. Çalışın, bir görelim” ifadesinde bulunduğu öğrenildi.

 

HER ŞEYİN FARKINDALAR

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin kasasından Üzülmez’e delikli kuruş kaynak aktarmayacak olan Başkan Büyükakın, Üzülmez ve ekibinin gayretine kanaat getirirse Yeşil Siyahlılara farklı projelerle kaynak üretme konusunda yardımcı olacak. Bunun bilincinde olan yönetim kurulu çalışmalarına yoğun tempoda devam ediyor.

 

GÖREVLER DAĞITILACAK

Başkan Üzülmez, mazbatasını aldıktan yönetimi ile ilk toplantısını Kocaeli Ticaret Odası’nda yapmıştı. Çiçeği burnunda başkan bu akşam ikinci yönetim kurulu toplantısını yapıyor. Toplantıda alınacak kararlar arasında olağanüstü genel kurul kararı alınması ve yönetimin görev dağılımının yapılması bekleniyordu.

 

BASIN TOPLANTISI BEKLENİYOR

Bu arada yönetimin acilen yeni teknik adamın belirlenmesi konusunu masaya yatıracağı öğrenildi.  Teknik ekip belirlendikten sonra ise mevcut futbolcularla görüşülmesi ve transfer hususunun transfer komitesine ve teknik ekibe bırakılacağı öngörülüyor. Hüseyin Üzülmez’in kısa, orta ve uzun vadede nasıl bir çalışma periyodu içinde olacağı ile ilgili basın açıklaması yapması bekleniyor.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:11
05:25
13:09
17:08
20:32
22:28