Büyükakın’a yakın temas kuruluyor!
Kocaelispor
28 Mayıs 2020 Perşembe 14:29

Büyükakın’a yakın temas kuruluyor!

Kocaelispor Kulübü bir yandan liglerin akıbetini beklerken diğer yandan Ağustos ayında gerçekleşmesi planlanan olağan genel kurulu düşünüyor. Pankreas rahatsızlığı nedeni ile tedavisi devam eden Başkan Hüseyin Üzülmez yakın çevresine devam etmek istediğini belirtmesine rağmen Üzülmez’in tedaviye nasıl cevap vereceği merak ediliyor.

 

TELEFONLARA NEDEN CEVAP VERİLMİYOR?

Uzun bir süredir yaşanan mali sorun nedeni ile teknik ekip, futbolcu ailesi ve kulüp çalışanları büyük sıkıntı yaşıyor. Başkan Üzülmez tüm yetkiyi Futbol Şube’ye verse de bu departmana ulaşmak isteyen futbolcuların telefonlarına yanıt verilmiyor. Oyuncu grubu içinde gerilim gittikçe artarken kulübün antrenmanlara nasıl başlayacağı da merak edilen bir diğer husus.

 

TOPLANTI YAPTILAR

Yeşil Siyahlı kulübün aktif ve çalışkan yöneticileri Başkanvekili ve Basın Sözcüsü Murat Barış ile Mali Asbaşkan İsmail Araç krizi yönetmeye çaba gösterirken bu ikili ile birlikte Başkanvekili Bekir Halefler’in toplantı yaptığı, toplantıda kısa, orta ve uzun vadede yol haritasının belirlemeye çalışıldığı öğrenildi.

 

BÜYÜKAKIN NE DERSE O!

Kriz yönetimi konusunda dikkat çeken bir yönetici olan Murat Barış ile mali anlamda titiz bir yönetici olan İsmail Araç’ın Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’a çıkacağı ve kulüp ile ilgili düşüncelerini Büyükakın’a ileteceği gelen haberler arasında.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:17
05:32
13:17
17:16
20:40
22:36