Çapanoğlu’nun Kocaelispor saygısı!
Kocaelispor
14 Kasım 2020 Cumartesi 21:33

Çapanoğlu’nun Kocaelispor saygısı!

Kocaelispor’un eski futbolcularından Erhan Altın ve Mustafa Çapanoğlu bu kez rakip oldu. Kocaelispor’u çalıştıran Altın ile Sancaktepe ekibini çalıştıran Çapanoğlu’nun maç öncesi samimiyeti dikkatlerden kaçmadı.

 

İki deneyimli teknik adam da bir birine başarı diledi. Öte yandan Sancaktepe ekibinin genç yardımcı antrenörü İskender Köksal da Kocaeli’deki dostları ve basın mensupları ile hasret giderdi. Kulübedeki duruşu ile örnek ve maçın ardından takımının galibiyet sevincinde zorunlu duran Mustafa Çapanoğlu, Kocaelispor’a olan saygısını fazlası ile gösterdi.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Abdülkadir Yılmaz: Cuma günü Saffet Sancaklı ile temas kurulacak

Kocaelispor Kulübü Basın Sözcüsü Abdülkadir Yılmaz basın mensupları ile bir araya geldi. Kocaelispor’un eski futbolcularından, MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı’nın güncel alacağının 12 milyon 786 bin lira olduğunu ifade eden Yılmaz, Sancaklı ile cuma günü temas kurulacağını da belirtti. 2.5 ay önce göreve gelen bir yönetim olduklarını, yapılan eleştirilerin ve ithamların son derece ağır olduğunu da belirten Yılmaz “Talipli varsa buyursun gelsin” ifadesini kullandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:06
07:52
12:59
15:27
17:44
19:18