Cizre Stadı’nda çalıştılar, maçı bekliyorlar…
Kocaelispor
14 Eylül 2019 Cumartesi 19:19

Cizre Stadı’nda çalıştılar, maçı bekliyorlar…

Kocaelispor yarın (Pazar) deplasmanda karşılaşacağı Cizrespor maçının hazırlıklarını maçın oynanacağı Cizre İlçe Stadı’nda yaptığı antrenmanla tamamladı. Yaklaşık 1 saat süren antrenman öncesinde Teknik Direktör Engin Korukır futbolcularla kısa süreli bir toplantı yaptı. Antrenman toplu halde yapılan ısınma koşusu ile başladı.

 

 

BURAK SÜLEYMAN ÖNCE YÜRÜDÜ, SONRA KOŞTU

Yardımcı Antrenör Tarık Darcan denetiminde kısa süreli çıkışlar yapan Yeşil Siyahlılar 2 gruba ayrıldı ve 5’e 2 top kapma çalışması yaptı. Kaleciler Volkan Mert ve Can Emre, Kaleci Antrenörü Nihat Köksal ile birlikte takımdan ayrı çalışırken, Kaptan Burak Süleyman ise Yardımcı Antrenör Taşkın Güngör ile birlikte önce saha etrafında yürüdü ardından hafif tempolu düz koşu yaptı.

 

 

GÜNEY KANAT, HALEFLER İLE HASRET GİDERDİ

Antrenmanı yöneticiler Bekir Halefler ve Haşmet Uçar da izlerken, Cizre Divan Otel Sahibi Süleyman Çağlı Kocaelispor’u yalnız bırakmadı. Antrenman öncesinde BAL takımlarından ve ciddi bir yatırım yaptığı öğrenilen Cizre Serhatsporlu kimi futbolcular ile Kocaelisporlu kimi futbolcular hasret giderdi. Öte yandan Cizrespor Sportif Direktörü Güney Kanat da antrenmana gelerek Kocaelisporlu kurmaylara “Hoş geldiniz dedi” baba dostu Bekir Halefler ile bol bol sohbet etti.

 

Spor41 - Cizre

 

FOTOĞRAFLARIN HAKLARI SPOR41'E AİTTİR

 

 

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:27
07:07
12:56
15:58
18:23
19:52