Dinçel: Fethiye’de ne yapacağımızı biliyoruz
Kocaelispor
17 Ocak 2020 Cuma 18:59

Dinçel: Fethiye’de ne yapacağımızı biliyoruz

Kocaelispor’da Teknik Direktörü Selahaddin Dinçel, Fethiyespor’un en üst sıra için son şansını kullanacağını ve bunun da farkında olduklarını ifade etti. Dinçel ayrıca futbolcu derinliği olmasına karşın maç kadrolarını kurarken zorlanmadığını da

 

İSTEDİĞİMİZİ ALACAĞIZ

Fethiye’den istediklerini alacaklarını ifade eden Dinçel şu ifadelere yer verdi: Rakibimizin bana göre en üst sıra için son şansı. Bunun farkındayız. Rakibimiz iç saha avantajı ile bu psikolojik durumu birleştirip kazanmaya çalışacak. Ancak biz içeride ve dışarıda nasıl oynanacağını bilen bir takımız. Ne olursa olsun istediğimizi almak istiyoruz.

 

İNCE ELEDİK SIK DOKUDUK

Sezonun ilk yarısında sayısal olarak oyuncu vardı ancak verim alma konusunda sıkıntı yaşıyorduk. İkinci yarı her şeyi düşündük. Var olan takımın form durumu, dahil edeceğimiz arkadaşlarımızın iç dengeyi bozmaması ve ekonomisini değerlendirdiğimizde ince eleyip sık dokuyarak mevcut kadromuzu oluşturduk.

 

ELİMİZİ KOLAYLAŞTIRACAKTIR

Kadro kurarken çok zorlanmıyorum. Bir tercih yapmak zorundayım nihayetinde. Çok fazla kafamızı takarsak hata yaparız. Kadro tercihi rakibe, ortama ve sahaya göre değişiklikler gösterebilir. Şu anda bir sıkıntımız yok. En azından sakat ve cezalımız olduğunda kadromuzdaki derinlik elimizi kolaylaştıracaktır.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:55
07:35
13:25
16:28
18:54
20:22