Enver Güler: Gelecek olan arkadaşlara başarılar dilerim
Kocaelispor
24 Haziran 2019 Pazartesi 23:16

Enver Güler: Gelecek olan arkadaşlara başarılar dilerim

Hodrimeydan grubunun liderliğini 2 yıl boyunca başarı ile yerine getiren ve aldığı kararla devam etmeyeceğini ifade eden Enver Güler, tribünde tek yumruk olduklarını ve görev alacak olan taraftarlara başarı dileyerek şunları söyledi: 2 yıl önce Hodrimeydan’ın liderliğini üstlendim. Ben ve yönetimdeki kardeşlerim, abilerim, arkadaşlarım, Kocaelispor’a büyük hizmetler verdi. Tribündeki çıtayı yükseltti.  

 

EN BÜYÜK MUTLULUK

Ailevi ve kişisel nedenlerden ötürü bıraktım. Üzülecek bir şey yok. Pasta satanı da, fabrikada çalışanı da, aileleri de, liselileri de, üniversitelileri de, çocukları da, kadınları da bu tribünün bir parçası oldu. Bu bütünlük benim için en büyük mutluluk oldu. Beni çok etkileyen olay ise Sakarya sokaklarında yürürken, Merhum Burak Uğurlu kardeşimiz birlikte olduğumuz pankart ve üzerindeki “Birbirini tanımayan insanların birbirine sımsıkı sarıldığı yerdir Hodrimeydan” yazısıydı.

 

 

VİCDANEN RAHATIM

Allah’a şükürler olsun ki vicdanen çok rahatım. Bu saatten sonra hiçbir tribününde aktif rol almam mümkün değildir. Sonuna kadar Kocaelispor’a desteğim devam edecektir. Tribündeki birlik ve bütünlüğün devam edeceğine olan inancımı belirtmek ile birlikte görev alacak olan tüm arkadaşlara başarılar diliyorum.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:01
07:46
12:57
15:29
17:46
19:20