Erhan Altın: 2 maçta 6 puan istiyoruz
Kocaelispor
13 Ocak 2021 Çarşamba 18:15

Erhan Altın: 2 maçta 6 puan istiyoruz

Kocaelispor Teknik Direktörü Erhan Altın üst üste oynayacakları Hekimoğlu ve Şanlıurfa maçlarını kazanmak istediklerini belirtti.

 

1 GÜN İZİN VERDİK

Sıkı maç periyodunun kendilerini oldukça zorlandığının altını çizen Erhan Altın şu ifadelere yer verdi: Üst üste maçlar oynuyoruz. Hem seyahat hem de kısa süreli oynanan maçların ardından yorgunluklar yaşanıyor. Bu nedenle Erzincan maçından sonraki gün izin verdik. Hekimoğlu maçının ilk antrenmanına geldiler.

 

YİĞİTALİ’NİN BABASINA GEÇMİŞ OLSUN

Çocuklarımın vücut diline ve mimiklerine bakıyorum, istekli ve arzulu olduklarını görüyorum. Bunun için çok mutluyuz. Yiğitali’nin de babası kaza geçirdi. O da antrenmanda oldukça odaklı. Bu durum Yiğitali’nin ne kadar işine konsantre olduğunun bir göstergesi. Yiğitali’nin babasına da bu vesile ile büyük geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, acil şifalar diliyorum.

 

BU ZORLUKLARI HEP BİRLİKTE AŞACAĞIZ

Moral olarak iyiyiz. Oyun olarak da istediğimiz seviyeye geliyoruz. Sadece sonlandırmada sorun yaşıyoruz. Hekimoğu ve Urfa maçları bizim için çok önemli. Kazanırsak ikinci sıraya yükseliyoruz. Hedeflerimiz belli. Bizlerden nelerin beklendiğini de çok iyi biliyoruz. Biz bir aileyiz. Bizlerin de olumsuzlukları oluyor tabii ki. Bunları hep birlikte aşacağız. Az önce de dedim. Hedefimiz var. Bu sezon sonunda 1. Lig, sonraki sezon da layık olduğumuz Süper Lig’e çıkmak, orada kalıcı olmak.

 

Spor41

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:28
08:14
13:22
15:51
18:08
19:42