Erhan Altın: Kocaelispor bu ligin lokomotifidir!
Kocaelispor
04 Ocak 2021 Pazartesi 21:24

Erhan Altın: Kocaelispor bu ligin lokomotifidir!

Kocaelispor Teknik Direktörü Erhan Altın, 3-1 kazanılan Ankara Demirspor galibiyetini kendilerine sahip çıkan herkese armağan etti.

 

BUNU GÖRMEK BİZE YETİYOR

Altın rüzgarı arkalarına aldıklarını belirtti ve şu şekilde konuştu: Futbolcularım maçı ne kadar çok istediğini 90 dakika boyunca ortaya koyduğu mücadele ile gösterdi. Bunu görmek bize yetiyor. Sizler de bunları çok iyi yansıtıyorsunuz. Sizin desteklerinize de her zaman ihtiyacımız var. Galibiyeti bize sahip çıkan herkese armağan ediyoruz.

 

BATUHAN’A İNANIYORUZ

Biz bir aileyiz. İnsanız, hata yapabiliriz. Bu olumsuzluklarımızı sizler mantık çerçevesinde aktardığınızda daha mutlu oluruz. Batuhan bu ligin Maradona’sıdır. Muhteşem bir futbolcu. Her şey var. Tipik bir santrfor. Uzun süreli bir sakatlık yaşadı, güçsüz kaldı, pandeminin etkisi derken biraz geri geldi. Çocuk yavaş yavaş kendisine geliyor. Süre aldıkça Batuhan daha da iyi olacak. Biz ona inanıyoruz.

 

KENDİMİZE GELİYORUZ

Göreve geldiğimizde takımın hangi durumlarda olduğunu herkes çok iyi biliyordu. Antrenman yapamadılar, kadroya dahil olan yeni futbolcular vardı. Her günümüzü en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz, daha iyiye doğru bir yol alıyoruz ve tempo olarak da kendimize geliyoruz şükürler olsun.

 

BU LİGİN LOKOMOTİFİDİR

Beslenme, yüklenme ve dinlenmeyi doğru uygulamaya çalışıyoruz. Çocuklarımız da bunu sağlıklı bir şekilde yapıyor ve karşılığını da saha içinde görüyoruz. Biz çocuklarımızı seviyoruz. Bu yola birlikte baş koyduk. Kocaelispor bu ligin lokomotifidir, başıdır. Yavaş yavaş geliyor, herkes yukarıya çekmeye de başlayacak Allah’ın izni ile.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:23
08:07
13:24
16:02
18:20
19:52