Ey TFF asıl bunlara bak! Gel de korona kapma!
Kocaelispor
30 Ekim 2020 Cuma 01:20

Ey TFF asıl bunlara bak! Gel de korona kapma!

Niğde Anadolu Futbol Kulübü’nün maçlarını oynadığı Niğde 5 Şubat Stadı’nın zemini futbol oynamaya çok müsaitti. Futbolcular 24 derecelik sıcaklıktan da olumsuz etkilenmedi. Ancak stadın oldukça kirli olması dikkat çekti. Yedek kulübeleri, tribün koltukları ve basın tribünün çirkin görüntüsü can sıktı.

 

ADAM ALTINA BIRAKSA DAHA İYİ!

Bunlarla birlikte stadın tuvaletleri rezalet bir haldeydi. Leş gibi kokan tuvaleti görenlerin kimisi nefesini tutarak işini görürken kimisi ise adeta oradan kaçtı! Statta tek priz vardı ve buradaki priz de yayıncı kuruluş tarafından kullanıldı. İt Ulumaz denilen dağdaki kireç ocağından gelen toz da stadın kirlenmesini sağlayan unsurların başında geldi.

 

 

BÖYLE BİR STAT OLAMAZ! RESMEN REZİLLİK

TFF, incik, boncuk, kıl, yün diyerek kulüplere, gazetecilere dayatma dayatma koyarken, işgüzar ve işi sırf zorluk çıkarmak olan temsilciler de sinir bozan bir diğer konu. Bu kurumun yani TFF’nin dikkatini biraz da bu gibi mevzulara çekmesi lazım. Korona deniyor, hijyen deniyor, sağlık deniyor ama ortadaki bu çirkin manzaralar ne kadar vahim bir halde olduğumuzu gösteriyor. Bu tür statlarda maç oynanmasına izin veren TFF’yi göreve davet ederken, stadı bu halde bırakan ve insanların sağlığını düşünmeyen kulübü de en basit tabirle eleştiriyoruz!

 

 

MANTIĞI YOK Kİ

Bu arada şu saçma kurala da göz atılmalı. Maç öncesi takım fotoğrafına yasak getiriliyor, gollerde galibiyetlerde verilen toplu fotoğraflara ses çıkarılmıyor. Kararda bile sağlıklı uygulamanın olmadığı TFF’nin geçen sezon aylarca play-off maçları ile ilgili karar verememesi, kulüpleri mutlu edeceğim diye BAL takımlarının sayılarını 350’lere çıkarması ama BAL’ı oynatma konusunda talimat beklemesi TFF’nin düzeltmesi gereken konulardan sadece bir kaçı. Yazık, gerçekten çok yazık. 2020 Türkiye’sinde böylesi manzaralarla gözünüzü kirlettiğimiz için de ayrıca hicap duyuyoruz!!!

 

Spor41 – Özel

 

 

 

 

DİĞER HABERLER

Selahaddin Dinçel: Benim derdim Hüseyin Üzülmez ile!  

Kocaelispor’da geride bıraktığımız sezonun en tartışılan isimlerinden, özellikle futbolcular ile arası hayli açılan ve kafayı kulüp personeline takacak kadar kendisini küçük duruma düşüren Selahaddin Dinçel, Gölcükspor – Erokspor maçının ardından konuştu. Dinçel’in gündeminde Kocaelispor Kulüp Başkanı Hüseyin Üzülmez vardı. Dinçel “Sıkıştıkça birilerine çamur atıyor, yalan söylemekten, iftira atmaktan çekinmiyor. Onunla istediği yerde, istediği zaman programa çıkabilirim… Hodri Meydan” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:09
07:56
13:00
15:26
17:42
19:17