Fatih Adıgüzel: Şans gelirse en iyisini yapacağım
Kocaelispor
08 Kasım 2019 Cuma 13:43

Fatih Adıgüzel: Şans gelirse en iyisini yapacağım

Kocaelispor’un genç ve başarılı sağ beki Fatih Adıgüzel, iki galibiyete ihtiyaçları olduğunu, bunu başardıkları için de takımın eski havasına büründüğünü belirtti. Genç futbolcu öte yandan forma şansı bulduğunda bunu en iyi şekilde değerlendireceğini de sözlerine ekledi.

 

FATSA MAÇINDA DEVAM EDECEK

Şehir takımlarının galibiyetlerle bir anda havaya gireceğini belirten Fatih şu şekilde konuştu: Kocaelispor gibi büyük şehir takımları galibiyet aldıkça ateşleniyor. Bize de 2 maçın gerekli olduğunu biliyorduk. Bu iki maçı kazandık ve takım eski havasına girdi. Serimizi Fatsa maçında da sürdüreceğimize inanıyorum.

 

2 YIL ÖNCE KULÜBENİN YOLUNU DAHİ BİLMİYORDUM

Sezon başı aramıza geç katılan abilerimiz vardı, bir birimize alışmamız biraz zaman aldı. Taze kan da her zaman iyi gelir. Bize de iyi geldi. Kendimi her zaman hazır tutmak zorundayım. Kime ne zaman şans geleceği hiç belli olmuyor. 2 yıl önce bırakın oynamayı, kadroya bile giremiyor, kulübede yer alamıyordum. Şans geldiğinde de bunu en iyi şekilde değerlendirmek zorundasınız. Ben de bu şans geldiğinde en iyisini yapacağıma inanıyorum.

 

FATSA İYİ DEĞİL, EROK YORGUNDU

Fatsa ekibinin sert bir savunma yaptığını öğrendik. Öncelikle bunu çözmemiz gerekiyor. Sonrası kendiliğinden gelir. Rakibimiz geçen hafta da Erok’u yendi ve bunun da morali ile geliyorlar. Ancak bu galibiyeti Fatsa’nın iyiliğinden ziyade Erok’un kupa yorgunluğuna bağlıyorum. İçeride de kaybedeceğimizi düşünmüyor ve serinin süreceğine inanıyorum.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

İşte TFF’nin yeni kuralları

Türkiye Futbol Federasyonu, Almanya Futbol Federasyonu’nun uyguladığı kurallardan da hareket ederek yeni talimatları yayımladı. Sahada kesinlikle çocuk olmayacak ve görev alacak olan top toplayıcıların yaşları 20 yaş ve üzerinde olacak. Karşılaşmalarda statta yer alabilecek kişi sayısı da belirlendi. Süper Lig maçları için ev sahibi kulübe futbolcular ve tüm görevliler dahil olmak üzere 95 kişilik akreditasyon hakkı tanınırken misafir kulüp için 48 kişi statta olabilecek. Medya mensupları ve TFF yöneticilerinin de dahil olduğu liste 296 kişiyi aşmayacak.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:10
05:24
13:09
17:08
20:33
22:29