Galip Gündoğdu’dan kamp değerlendirmesi
Kocaelispor
09 Ocak 2019 Çarşamba 13:44

Galip Gündoğdu’dan kamp değerlendirmesi

Kocaelispor Teknik Direktörü Galip Gündoğdu, Antalya kampındaki ortamın çok iyi olduğunu belirtti ve şu ifadelere yer verdi: Kuvvet, dayanıklılık, oyunu geliştirme ve taktik yönünden sıkı bir şekilde çalışıyoruz. İlk hazırlık maçımızı kaybettik ancak bunun genel anlamda ölçü olduğunu düşünmüyorum. Bu maç öncesi kuvvet antrenmanı yaptık ve maçta da beklenen tempoya ulaşamadık.

 

KULÜBÜMÜZE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Kampın ilk günlerinde yağmurlu bir hava vardı ancak bu durum antrenmanlarımızı etkilemedi. Sağlıklı bir çalışma ortamı bulduk. Antalya’daki otelimiz, sahalarımız, şartlarımız gerçekten çok iyi. Kulübümüze böyle bir ortam sağladığı için teşekkür ediyoruz. 12’sindeki Fethiye maçının ardından kampımızı noktalayacağız ve İzmit’e döneceğiz. İlk rakibimiz Fatsa’yı da seyrettik. Onlarda da değişiklikler olmuş.

 

ÖZELLİĞİMİZ BİRLİKTELİK

Tüm rakipler güçleniyor, genişliyor. Tabii ki bunların artıları da olacak eksikleri de olacak. Bizim aynı kadro ile devam etmemizi avantaja çevirmesini biliyoruz. Böyle de devam edecek. Her zaman söylediğim bir şey var. Bizim takımın özelliği birliktelik ve coşkulu futbol. Hava yakaladığımız anda bizleri devirebilecek bir rakip yok. Ancak kırılgan bir takım olduğumuzu da es geçemem.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Gökdeniz’in köyü Ballar, koronayı yendi!

Kocaelispor’dan Antalyaspor’a transfer olan genç futbolcu Gökdeniz Bayrakdar’ın köyü olan Kandıra Ballar Köyü, 16 Mayıs’ta karantina altına alınmıştı. Covid-19 salgını nedeni ile vakaların görülmesi köye giriş ve çıkışın yasaklanmasını da beraberinde getirdi. 5 günlük karantina süresi Hıfzıssıhha Kurulu’nun toplantısının ardından 14 güne çıkarılan köyde teyakkuz ilan edilmişti. Ancak gelen son haberler çok iyi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:14
05:26
13:09
17:07
20:30
22:24