Gözler Kırgız’da
Kocaelispor
08 Haziran 2019 Cumartesi 22:49

Gözler Kırgız’da

Kocaelispor’da hareketli saatler yaşanıyor. Bahri Yavuz’un 14 Haziran’daki genel kurulda aday olmayacağı resmi olarak açıklaması ile birlikte gözler diğer aday ya da olası adaylara çevrildi.

 

YARIN NE OLACAĞI BELLİ OLMAZ DEMİŞTİ

Kolları daha önceden sıvayan ilk resmi aday Volkan Özön temaslarını sürdürürken, dikkati çeken bir diğer kişi ise ilimizin başarılı spor adamları arasında yer alan Rafet Kırgız oldu. Kırgız önceki gün Spor41’e yaptığı açıklamada başkan adayı olup olmayacağı ile ilgili soruya “Yarın ne olacağı belli olmaz” ifadesini kullanmıştı. Kırgız’dan her hangi bir çıkış olup olmayacağı merak ediliyor. Rafet Kırgız’ın aday olacağını düşünenlerin sayısı hiç de az değil.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Kocaelispor’da yeni yönetimin görevleri belli oldu

Kocaelispor’da başkan Hüseyin Üzülmez, KOTO’da yaptığı yönetim kurulu toplantısının ardından görev dağılımını yaptı. Bahri Yavuz döneminde de yönetici olan Çağrı Alpaslan, Medya ve Halka İlişkiler Sorumlusu oldu. Bu arada toplantıda görev dağılımı ve kısa vadede mali politika konularının masaya yatırıldığı, teknik ekibin belirlenmesi ile ilgili her hangi bir fikir alışverişinde bulunulmadığı öğrenildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:01
05:21
13:13
17:13
20:43
22:43

SÜPER LİG PUAN DURUMU