Güvenç Kurtar: Ahmet Akay’ın adı bir spor tesisine verilmeli
Kocaelispor
09 Mayıs 2020 Cumartesi 01:08

Güvenç Kurtar: Ahmet Akay’ın adı bir spor tesisine verilmeli

Kocaelispor’un eski teknik direktörlerinden, A Spor yorumcusu Güvenç Kurtar, geçirdiği kalp krizi sonucu 64 yaşında vefat eden usta gazeteci Ahmet Akay’ın adının bir tesise verilmesini önerdi. Deneyimli teknik adam paylaşımında “Kocaeli Gazetesi’nin efsane spor muhabirlerinden Ahmet Akay’ın vefatını büyük üzüntü ile paylaşıyor ve isminin İzmit’te bir spor ile ilgili bir yere verilmesini öneriyorum. Mekanı cennet olsun” ifadelerine yer verdi.

 

ESNAFLAR VE OLGUNLAR TURNUVALARI DA UNUTMADI

Bilindiği üzere Derince Belediyesi Esnaflar Futbol Turnuvası’nın 10.’su Ahmet Akay adını alacak. Yine Kocaeli Olgunlar Futbol Turnuvası’nın tertip komite başkanı Tuncay Budakin de Ahmet Akay’ın ismini bir sonraki turnuvada vermeyi düşündüğünü, Esnaflar Turnuvası’nın bunu gerçekleştirmesi üzerine turnuvada Ahmet Akay özel ödülü verileceğini, ailesinin onurlandıracaklarını belirtti.


Spor41

 

DİĞER HABERLER

Bu takıma önce duygu yüklenmesi lazım!

Kocaelispor’un Manisa FK karşısındaki etkisiz futbolu ve alınan farklı yenilgi hayal kırıklığı yarattı. Oyun olarak elleri ve kolları rakibi tarafından bağlanan futbolculara teknik-taktikten önce duygu yüklenmesinin gerekliliğinin altı çiziliyor. Takımı ortada bırakan Selahaddin Dinçel ile en başından yola devam edilmesinin başlı başına bir sorun olacağı ifade edilmiş ancak Başkan Hüseyin Üzülmez bu endişeye karşılık kulağının üzerine yatmıştı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:06
06:46
13:02
16:22
18:56
20:24