Haydi artık Yako! Bir zahmet!
Kocaelispor
10 Şubat 2020 Pazartesi 13:31

Haydi artık Yako! Bir zahmet!

Kocaelispor’a büyük umutlarla transfer edilen son haftaların suskun ismi Yakup Alkan, Belediye Derince maçında da etkili olamadı.  

 

Önemli pozisyonlar yakalamasına rağmen topu çerçeveden geçiremeyen Alkan üst üste 5. maçını da sessiz bitirdi. Toplam 10 kez fileleri bulan Yakup son golünü 15 Aralık 2019’da Elazığ Belediye’ye karşı atmıştı. 1992 İstanbul doğumlu futbolcu son 5 maçta, Payas, Fethiye, Cizre, Turgutlu ve Belediye Derince maçlarında gol sevinci yaşayamadı.

 

Spor41 - Ali KÖKSAL

DİĞER HABERLER

Mehmet Açık’ı ağlatan olay!

Kocaelispor’un fanatik taraftarlarından, Kocaelispor Taraftar Bilgi Yarışması’nın gerçekleşmesinde önemli bir paya sahip olan Mehmet Açık final gecesinde çok duygulandı. Açık şu şekilde konuştu: Saffet Sancaklı’yı bir İstanbul takımına göndermiştik. Kocaelispor gol sıkıntısı yaşıyordu. Antalyaspor ile oynanan maçtaki protestoların ardından Başkan Sefa Sirmen şok bir kararla istifa etmişti. Yeşil Siyahlılar Başkan Sirmen’i ikna etmeye çalıştılar.

Türkiye Güreş Federasyonu görevinin başındadır!

Yargıtay, seçimlerin iptaline yönelik yapılan temyiz itiraz etti. Böylelikle Türkiye Güreş Federasyonu seçimlerinin iptaline yönelik açılan dava kapanmış oldu. Ankara 1. Asliye Hukuk Mahkemesi’nin 13 Kasım 2016 tarihinde yapılan Türkiye Güreş Federasyonu'nun başkanlık seçimlerinin iptaline yönelik kararı daha önce İstinaf Mahkemesi tarafından kaldırılmıştı. Bu karara davacı Halil İbrahim Kastan itiraz ederek konuyu temyize taşımıştı. Yargıtay bu konudaki son kararını verdi ve temyiz itirazının reddine, İstinaf Mahkemesi'nin aldığı kararın onanmasına karar verdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:00
05:57
13:17
17:09
20:14
21:56