Helali hoş lafı boş olsun!
Kocaelispor
21 Kasım 2019 Perşembe 20:49

Helali hoş lafı boş olsun!

Kocaelispor yönetimi, çok başarılı bir sezon geçiren alt yapı takımlarına kahvaltı vermeye devam ediyor. Önceki gün U-12 ve 14 takımları ile bir araya gelen yönetim dün de 15 ve 16 takımları ile buluştu.

 

TAM KADRO GELDİLER

Yahya Kaptan’da yer alan SKY Fall Lounge’deki kahvaltıya Başkan Hüseyin Üzülmez, Başkanvekili Bekir Halefler, alt yapıdan sorumlu yöneticiler Tümer Uslu ve Zeynel Abidin Akyol, Kocaelispor Alt Yapı Sorumlusu Aydın Günaydın, alt yapı teknik ekibi ile futbolcular yer aldı.

 

 

KAPTANLAR TEŞEKKÜR ETTİ

U-16 takım kaptanı Faruk Kır ile U-15 takım kaptanı Emir Ali Ağaçe takımları adına yaptıkları konuşmada “Kocaelispor formasına layık olmak için var gücümüzle mücadele edeceğiz. Bizleri böyle bir ortamda buluşturdukları için yönetimimize teşekkür ediyorum” diye konuştu. Hoş bir sohbet ortamında geçen kahvaltının ardından bir arada gazetemize fotoğraf verildi. Bugün yine SKY Fall Kafe’de U-17 ve 19 takımları kahvaltıda bir araya gelecek.

 

DİĞER HABERLER

Mehmet Açık’ı ağlatan olay!

Kocaelispor’un fanatik taraftarlarından, Kocaelispor Taraftar Bilgi Yarışması’nın gerçekleşmesinde önemli bir paya sahip olan Mehmet Açık final gecesinde çok duygulandı. Açık şu şekilde konuştu: Saffet Sancaklı’yı bir İstanbul takımına göndermiştik. Kocaelispor gol sıkıntısı yaşıyordu. Antalyaspor ile oynanan maçtaki protestoların ardından Başkan Sefa Sirmen şok bir kararla istifa etmişti. Yeşil Siyahlılar Başkan Sirmen’i ikna etmeye çalıştılar.

Türkiye Güreş Federasyonu görevinin başındadır!

Yargıtay, seçimlerin iptaline yönelik yapılan temyiz itiraz etti. Böylelikle Türkiye Güreş Federasyonu seçimlerinin iptaline yönelik açılan dava kapanmış oldu. Ankara 1. Asliye Hukuk Mahkemesi’nin 13 Kasım 2016 tarihinde yapılan Türkiye Güreş Federasyonu'nun başkanlık seçimlerinin iptaline yönelik kararı daha önce İstinaf Mahkemesi tarafından kaldırılmıştı. Bu karara davacı Halil İbrahim Kastan itiraz ederek konuyu temyize taşımıştı. Yargıtay bu konudaki son kararını verdi ve temyiz itirazının reddine, İstinaf Mahkemesi'nin aldığı kararın onanmasına karar verdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:00
05:57
13:17
17:09
20:14
21:56