Hüseyin Üzülmez içini döktü
Kocaelispor
11 Eylül 2019 Çarşamba 23:01

Hüseyin Üzülmez içini döktü

Kocaelispor Kulüp Başkanı Hüseyin Üzülmez basın mensupları ile bir araya geldi. Yahya Kaptan’daki bir kafede gerçekleşen toplantı da yönetim kurulu üyeleri de yer aldı. Üzülmez’in adeta içini döktüğü toplantıda 3 aylık süreç masaya yatırıldı.

 

İÇİMİZİ ÇOK ACITTILAR

Başkan Üzülmez, transfer sürecinde kendilerine destek ve köstek olanları şu şekilde aktardı: Eski teknik adamlardan, daha önce benim de çalıştığım Fuat Yaman son derece sempatik gözüken bir teknik adamdı. Ama iş paraya gelince beyefendi farklı bir görüntüye büründü. 200 bin liralık alacağı, faizleri ile birlikte 700 bin lira oldu. Hatta “Benim en az 1 milyon almam gerekiyordu” diyecek kadar ileriye gitti. Bu tür insanların artık futbolumuzun içinde olmaması gerekiyor, başka takımların da canını yakmamalılar.

 

EN FAYDASIZ FUTBOLCU KEMAL ASLAN

Bu kentin evladı dediğimiz Tufan Deniz Daş 1 kuruş indirim yapmadı. En faydasız futbolcu Kemal Aslan alacağını döviz kuruna göre kuruşu kuruşuna aldı, son dakikaya kadar bize sıkıntı yarattı. Haydar Koç da bizi çok zor durumlarda bıraktı. Murat Hacıoğlu, yemin ederim ki kalan 12 kuruşunu yatırmadık diye TFF’ye gitti. Serhat Akın çok az indirim yaptı. Muhammed Özdin indirim yaptı ama yeterli değildi. Ama Volkan Bekiroğlu, Ali Çamdalı, Julio Cesar, Bülent Bölükbaşı, Engin İpekoğlu, kızsak da Yılmaz Vural gibi isimler bizlere kolaylık sağladılar.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:59
07:39
13:25
16:25
18:50
20:19