Hüseyin Üzülmez resmen BAŞKAN!
Kocaelispor
14 Haziran 2019 Cuma 19:12

Hüseyin Üzülmez resmen BAŞKAN!

Kocaelispor’da Mali ve Olağanüstü genel kurul Dolphin AVM’de yer alan Yunus Emre Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. 533 üyenin oy kullanma hakkının bulunduğu genel kurula tek liste ile giren Hüseyin Üzülmez, Kocaelispor’un yeni başkanı oldu.  

 

BÜYÜKAKIN’IN ONAYI İLE

Kocaelispor’da Hüseyin Üzülmez dönemi resmen başladı. Bahri Yavuz’un olağanüstü genel kurul kararı alması üzerine Yeni Çorum maçından sonra istifa eden yöneticilerden Volkan Özön adaylığını açıklamış ancak çekilme kararı almıştı. Yaşanan gelişmelerin ardından Kartepe Belediyesi Eski Başkanı ve İzmit Belediyesi Eski Başkanvekili olan Hüseyin Üzülmez, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’in de yeşil ışık yakması ile adaylığını açıkladı.

 

298 ÜYE İMZA ATTI, SALONDA 1000 KADAR KOCAELİSPORLU VARDI

Genel kurul öncesi 27 üye aidatını öderken haziruna 299 üye imza attı. Genel kurul Bahri Yavuz’un yönetiminde yer alan Çağrı Alpaslan tarafından 18.20’de açıldı. Genel kurulda divan başkanlığına Özer Altan getirilirken, katiplikleri Bekir Halefler ve Orhan Balcı yaptı. Divan başkanı Özer Altan gündem maddelerini tek tek okudu ve üyelerin oylarına sundu. Maddelerin ibralarının ardından sıra başkanlık seçimine geçildi ve Hüseyin Üzülmez oy çokluğu ile Kocaelispor’un yeni başkanı oldu.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:01
07:46
12:57
15:29
17:46
19:20