İki taraf için de hayırlısı buydu
Kocaelispor
29 Temmuz 2020 Çarşamba 00:18

İki taraf için de hayırlısı buydu

Kocaelispor ile olan bağları resmen kopan Burak Süleyman veda açıklamasında camiaya teşekkür etti ve “İki taraf için de hayırlısı buymuş” dedi.

 

AÇIKLAMA

Sevgili Kocaelisporlular… Geçtiğimiz hafta yaşananlar sonrası Kocaelispor’umuzda kalmam yönünde yapmış olduğunuz övgü dolu paylaşımlar ve  Hodri Meydan Taraftarlar Derneği’mizin üstün çabaları nedeniyle hepinize çok teşekkür ederim. Gururunu ve sorumluluğunu verdiğiniz “MUHTEŞEM” adlandırmanız ve imajımın hafızalarınızda ilelebet var olmasını dilerim.

 

KABULLENMEK ZOR

Yapılan telkinler ile katıldığım kamp ortamında daha sağlıklı düşünebilme imkanı buldum. Kulüp Başkanımız Sayın Hüseyin Üzülmez’in beni takımdan göndermek ve yollarımızı ayırmak gibi bir teklifi olmamıştır. Yaşanılan süreçten sonra çok sevdiğim kulübümde kalmanın iki tarafa da faydalı olmayacağını düşündüm. Kabullenmek zor olsa da şu an için bu ayrılık Kocaelispor ve benim için de hayırlı olacaktır. Fazlasıyla meşgul ettiğim gündemin, bir an önce benim eksenimden çıkarak yeni şampiyonluklar için oluşturulacak güçlü kadro yapılanmasına dönmesi dileğiyle.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:52
05:52
13:18
17:11
20:21
22:05