İşte gruplar ve rakiplerimiz!
Kocaelispor
10 Temmuz 2019 Çarşamba 15:41

İşte gruplar ve rakiplerimiz!

Kocaelispor, Belediye Derince, Gölcükspor ve Darıca Gençlerbirliği’nin 2018-2019 grupları belli oldu. Kocaelispor ve Belediye Derince 2. Grup’ta, Gölcükspor ve Darıca Gençlerbirliği de 3. Grup’ta yer aldı.

KOCAELİSPOR’DAN 3 TEMSİLCİ

TFF Riva’da yer alan Orhan Saka Konferans Salonu’ndaki kura çekimine Kocaelispor adına Başkan Hüseyin Üzülmez, yöneticiler Bilal Cem Acar ve Recep Haldız, Gölcükspor adına Başkan Hüseyin Çardak, Genel Kaptan Kaan Doğuhan Yılmaz, TFF Sorumlusu Yaşar Şahinöz ve Gölcükspor Eski Genel Kaptanı Adem Ellibeş, Belediye Derince adına Başkan Ahmet Güntepe, yöneticilerden Osman Cömert, Yardımcı Antrenör Mustafa Polat ve Darıca Gençlerbirliği adına da yöneticilerden Uğur Kılıç kura çekiminde yer aldı.

 

KOCAELİSPOR KULÜP BAŞKANI HÜSEYİN ÜZÜLMEZ (SAĞDA) VE GÖLCÜKSPOR KULÜP BAŞKANI HÜSEYİN ÇARDAK

 

BİZ İŞİMİZE BAKALIM

Çekilen kuraların ardından Kocaelispor ve Belediye Derince 2. Grup’ta, Gölcükspor ve Darıca Gençlerbirliği de 3. Grup’ta yer aldı. Gaziantepspor’un lige girmemesi üzerine 17 takımlı olan 2. Grup’ta sezon öncesinde yaptığı transferlerle dikkat çeken ve İzmitli kaleci Serkan Demirol’u kadrosuna katan Fethiyespor, geçen sezon Van Belediye ile Play-Off finali oynayan Kasımpaşa Erok, yılların kulübü Karşıyaka, Kocaelispor ve Derince’nin rakibi oldu.  Temsilciler yaptıkları ortak açıklamada her şeyin sezon içinde belli olacağını, güçlü-zayıf takımı ayrımı yapmanın doğru olmadığını belirttiler.

 

Kocaelispor adına Başkan Hüseyin Üzülmez, yöneticiler Bilal Cem Acar (sağda) ve Recep Haldız kura çekiminde yer aldı.

 

3. LİG 1. GRUP

  1. MANİSASPOR
  2. TİRE 1922 SPOR
  3. KIZILCABÖLÜKSPOR
  4. SERİK BELEDİYESPOR
  5. 68 AKSARAYSPOR
  6. ERZİN BELEDİYESPOR
  7. KARBEL KARAKÖPRÜ
  8. 24 ERZİNCANSPOR
  9. ARTVİN HOPASPOR
  10. YOMRASPOR
  11. YENİ ORDUSPOR
  12. TOKATSPOR AŞ.
  13. ÇANKAYA FK
  14. DÜZCESPOR
  15. ÇATALCASPOR
  16. SİLİVRİSPOR
  17. SULTANBEYLİ BELEDİYE
  18. ŞİLE YILDIZSPOR

 

3. LİG 2. GRUP

  1. KOCAELİSPOR
  2. BELEDİYE DERİNCESPOR
  3. TURGUTLU
  4. KARŞIYAKA
  5. FETHİYESPOR
  6. KEMERSPOR
  7. KOZAN BELEDİYESPOR
  8. PAYASSPOR
  9. CİZRESPOR
  10. ELAZİZ BELEDİYESPOR
  11. AĞRI 1970
  12. OFSPOR
  13. FATSA BELEDİYESPOR
  14. ERBAA BELEDİYESPOR
  15. BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK
  16. KASIMPAŞA EROKSPOR
  17. İSTANBUL ALEMDAĞSPOR

 

3. LİG 3. GRUP

  1. GÖLCÜKSPOR
  2. DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
  3. ALTINDAĞ BELEDİYESPOR
  4. BATMAN PETROLSPOR
  5. DİYARBEKİRSPOR
  6. BAYRAMPAŞASPOR
  7. HALİDE EDİP ADIVAR
  8. KARACABEY BİRLİKSPOR
  9. KELKİT BELEDİYE
  10. MALATYA YEŞİLYURT
  11. MODAFENSPOR
  12. MUĞLASPOR
  13. NAZİLLİ BELEDİYE
  14. NEVŞEHİR BELEDİYE
  15. OSMANİYESPOR
  16. PAZARSPOR
  17. SOMASPOR
  18. YOZGATSPOR 1959

 

Gölcükspor adına Başkan Hüseyin Çardak, Genel Kaptan Kaan Doğuhan Yılmaz, TFF Sorumlusu Yaşar Şahinöz ve Gölcükspor Eski Genel Kaptanı Adem Ellibeş, Orhan Saka Konferans Salonu'ndaki yerlerini aldı.

 

Belediye Derince’de Başkan Ahmet Güntepe, yöneticilerden Osman Cömert, Yardımcı Antrenör Mustafa Polat, kura çekiminde yer aldılar.

 

Darıca Gençlerbirliği yöneticisi Uğur Kılıç, tüm takımlara başarı diledi.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:27
07:07
12:56
15:58
18:23
19:52