İşte Kocaelispor’un şampiyonluk kutlama programı
Kocaelispor
09 Temmuz 2020 Perşembe 18:29

İşte Kocaelispor’un şampiyonluk kutlama programı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaelispor’un pazar günkü şampiyonluk kutlaması ile ilgili bilgiler verdi. Kocaeli Stadı’ndaki Kıraç konseri ile sona erecek olan kutlamada 3 bin taraftar yer alacak. Çocuklar ve 18 yaş altındaki taraftarların pandemi önlemleri gerekçesi ile stada alınmasına izin verilmeyecek. Giriş biletlerini Hodri Meydan organize edecek ve biletler 20 liradan satılacak.

 

GENEL SEKRETER BALAMİR KOORDİNESİNDE

3. Lig 2. Grup’ta en yakın rakibinin 14 puan önünde liderliğini sürdüren ve TFF’nin son yaptığı açıklama ile şampiyonluğu tescil edilen Kocaelispor’un pazar günü yapacağı şampiyonluk kutlaması ile ilgili olarak Maide Restoran’da basın toplantısı düzenlendi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin organize edeceği kutlamalar hakkında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu bilgiler verirken, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Hasan Aydınlık, Kocaelispor Kulüp Başkanı Hüseyin Üzülmez, 1. Başkanvekili Bekir Halefler, Hodri Meydan tribün liderleri Haluk Bozo ve Mustafa Güler de toplantıda yer aldı.

 

KOCAELİSPOR’A ÇOK YAKIŞACAK

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu açıklamasında şu bilgileri verdi: TFF yönetim kurulunun toplantısı sonrasında yapılan açıklama ile grup liderleri şampiyonluğunu ilan etti. Gururumuz Kocaelispor’umuz da 3. Lig 2. Grup şampiyonu olarak üst lige çıktı. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ın Kocaelispor’a verdiği destek tüm Kocaeliler tarafından biliniyor. Kendilerinin himayelerinde de Kocaelispor’umuza yakışan bir kutlama organizasyonu yapmak istiyoruz.

 

İŞARET FİŞEĞİ İLE DÜĞMEYE BASILACAK

Pazar günü Maide Restoran’da Büyükşehir Belediye Başkanımız, Kocaelispor’un başkanı, yönetimi ve futbolcular yemek yiyecek. Yemeğin ardından akşam 20.00’de Atatürk vapurumuzla Marina’dan Körfez turuna çıkacağız. Gemi içinde Büyükşehir Belediye Başkanımız ve Kocaelispor başkanımız işaret fişeği atacak. Hodri Meydan sahil boyunca da meşalelerle kutlamaya ortak olacak.

 

KIRAÇ KONSERİ İLE BİTECEK

Gemi turumuzun ardından saat 21.00’de Kocaelispor’umuz için hazırlanan üstü açık otobüs ile şehir turu atacak ve büyük bir coşku ile stada gidilecek. Uygun sayıda biletli Kocaelispor taraftarı pandemi kuralları gözetilerek stada giriş yapacak. Akşam yerel sanatçılarımız sahne alacak. Kocaelispor için hazırlanan röportajların ve çeşitli sunumların ardından şampiyonluk programımız icra edilecek. Son olarak Kıraç konseri ile de kutlamamız noktalanacak.

 

BELEDİYE DERİNCESPOR’A BAŞARILAR

Cuma günü (Yarın) 14.30’da Yürüyüş Yolu Sabri Yalım Parkı’nda şampiyonluk sergimiz gezilecek. Amacımız Kocaelispor’un gençlerini de bu anlamda bilinçlendirmektir. Öte yandan Kocaelispor ile aynı grupta yer alan Belediye Derincespor’a da Play-Off maçlarında başarılar diliyoruz. İnşallah onlar da maçlarını kazanarak 2. Lig’e yükselecektir.

 

Spor41

 

VALİLİK OLUR VERİRSE... 

ŞAMPİYONLUK KUTLAMA PROGRAMI - 12 TEMMUZ PAZAR

19.00: Maide Restoran yemek (Tahir Büyükakın ve Kocaelispor) 

20.00: Marina’dan kalkış, Atatürk Vapuru ile Körfez turu.

21.00: Marina’ya varış, üstü açık otobüs ile şehir turu ve Kocaeli Stadı’na gidiş.

22.00: Kutlama programı. (Sunumlar, videolar, takım takdim, kupa töreni, Kıraç konseri)

00.00: Kapanış

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:28
08:14
13:22
15:51
18:08
19:42