Kamp için Kervansaray Otel düşünülüyor
Kocaelispor
08 Kasım 2019 Cuma 15:59

Kamp için Kervansaray Otel düşünülüyor

Kocaelispor için lig hararetli bir şekilde devam ederken diğer taraftan da devre arası kampı için hazırlıklar da şimdiden yapılmaya başladı. Teknik ekibin kampla ilgili üzerinde durduğu konuların başında antrenman sahası ile otelin bir arada olması geliyor.

 

ANTRENMAN SONRA HEMEN DİNLENMEK LAZIM

Antalya’da yapılacak olan kampta oteller ilgili detaylar da masaya yatırıldı. Hem havaalanına yakınlığı hem de otele ait sahaların olması ile Antalya Lara’daki Kervansaray Otel, düşünülen 2-3 otel arasında öne çıktı. Teknik adam Selahaddin Dinçel, futbolcuların antrenman sonrasında otobüs ve toplantı telaşı yaşamadan direk odalarına gidip dinlenmelerine hayli önem veriyor. Daha önce de Kervansaray Otel’de kalan Yeşil Siyahlılar otelin yemeklerinden de memnun kalmıştı. Bu yıl futbol takımlarının da geleceği öğrenilen Kremlin Otel’inde ideal oteller arasında yer alıyor.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Bu takıma önce duygu yüklenmesi lazım!

Kocaelispor’un Manisa FK karşısındaki etkisiz futbolu ve alınan farklı yenilgi hayal kırıklığı yarattı. Oyun olarak elleri ve kolları rakibi tarafından bağlanan futbolculara teknik-taktikten önce duygu yüklenmesinin gerekliliğinin altı çiziliyor. Takımı ortada bırakan Selahaddin Dinçel ile en başından yola devam edilmesinin başlı başına bir sorun olacağı ifade edilmiş ancak Başkan Hüseyin Üzülmez bu endişeye karşılık kulağının üzerine yatmıştı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:06
06:46
13:02
16:22
18:56
20:24