Kaptan Hamza: Rehavete izin vermeyeceğiz
Kocaelispor
11 Mayıs 2019 Cumartesi 17:05

Kaptan Hamza: Rehavete izin vermeyeceğiz

Kocaelispor’ta takım kaptanı Hamza Mutlu,  iki basamaklı Çorum maçının ilkini tamamladıklarını, ikinci maça da aynı konsantrasyonla çıkmaları gerektiğini ifade etti.

 

İLK YARISI ORTADA BİR MAÇTI

Çorum’da amaçlarının gol yemeden gol atmak olduğunu ifade eden Kaptan Hamza şu ifadelere yer verdi: Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. İki ayaklı bir maçın ilkini tamamladık. Amacımız burada gol yemeden gol atmaktı. Maça çok iyi başladık. Ardından Çorum iç sahada oynamanın verdiği avantajı da kullanıp dengeyi kurdu. İlk yarı ortada bir maçtı.

 

ÇOK CİDDİ POZİSYONLAR BULDUK

İkinci yarı ise oyunun üstünlüğü tamamı ile elimizdeydi, çok ciddi pozisyonlar bulduk. Son 7-8 dakikalık baskı dışında önemli bir sorun yaşamadık. Amacımız turu geçmek. Rehavete gerek yok. İçerideki maçta da iyi bir sonuç alıp inşallah finale adımızı yazdıracağız. Kendi adıma konuşmam gerekirse, oyuna girip girmemek önemli değil. Birkaç gün antrenman yapamamıştım. Hocamız da şans verdi ve elimden geleni yaptım.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Kadir Öge: Vay be… Biz hariç herkes haklı!

Kocaelispor’da 5 sezon boyunca sol bekte forma giymiş Kadir Öge, ayrılış sürecini şu şekilde yorumladı: Görüşmeye ilk ben geldim. Görüşme Bekir Halefler’in çim halı tesislerinde oldu. Halefler “Bu sene para var, her şey farklı olacak, senin ile anlaşmak istiyoruz” dedi. Rakamlarda sıkıntı olmadı, biz de zorlamadık. Kendilerine “Benim belirli şartlarım var. Bunlar size uyar mı?” dedim. “Uyar” dediler. Hiçbir sorun olmadı. İsmail abi (Araç) “Kampa çıkarsın, 16 Temmuz Salı günü peşinatını alır, sözleşmeyi imzalarsın” dedi. “Tamam” dedim.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:11
06:04
13:16
17:04
20:05
21:43

SÜPER LİG PUAN DURUMU