Kaptan Süleyman: Böyle tadı hiç çıkmıyor!
Kocaelispor
06 Temmuz 2020 Pazartesi 14:46

Kaptan Süleyman: Böyle tadı hiç çıkmıyor!

Kocaelispor’da takım kaptanı Burak Süleyman, 3. Lig’deki şampiyonluğun Kocaelispor gibi büyük bir camiayı çok mutlu etmemesi gerektiğini, Yeşil Siyahlı kulübün tarihinde çok daha büyük başarılar olduğunu belirterek gerçekçi bir yoruma imza attı.

 

SONUNA KADAR HAK ETTİK

Liglerin ertelendiğini tesislerde öğrendiklerini ifade eden Burak Süleyman şu şekilde konuştu: Açıkçası oynayarak şampiyon olmayı çok isterdik.  Değişik oldu. Tesiste otururken haber geldi ve karar açıklandıktan sonra arkadaşlarla keyfini çıkardık.  Ne yalan diyeyim böyle şampiyonluğun tadı da çıkmıyor. Tesellimiz farkı açmamız oldu. Sonuna kadar bu şampiyonluğu tüm paydaşlar olarak hak ettiğimizi düşünüyorum.

 

BU BAŞARI ÇOK BÜYÜTÜLMEMELİ

Ligin başından bıraktığımız yere kadar şampiyon gibi, Kocaelispor’a yakışır şekilde hareket ettik. Kocaelispor arması altında şampiyonluk herkese nasip olmaz. Bu şampiyonluk Kocaelispor camiasının büyüklüğü için büyütülecek bir başarı değil. Bu kulüp çok daha önemli başarılara sahip oldu. Bu sezon ki şampiyonluk, Süper Lig için Avrupa için önündeki bir engeldi. Bu basamaklardan birisini atladığımız için mutluyuz.

 

KISA BİR MOLA VERİP TEKRARDAN BAŞLAYACAĞIM

Pandemiden dolayı alışılagelmiş kutlamalar olmayacaktır. Ancak taraftarımız ve kent mülki amirleri bunu en iyi şekilde organize edecektir. 2 günlük bir planlama varmış. Önce Körfez sahilinde ertesi gün de Kocaeli Stadı’nda elimizden geldiği kadar şampiyonluğu kutlayacağız. Kendi adıma konuşmak istersem, kısa bir dinlenmenin ardından yeni sezon çalışmalarına başlayacağım.

 

Spor41

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:28
08:14
13:22
15:51
18:08
19:42