Karar yarın (Çarşamba) açıklanacak
Kocaelispor
05 Mayıs 2020 Salı 20:01

Karar yarın (Çarşamba) açıklanacak

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, liglerin akıbeti ile ilgili açıklamasını yarın (Çarşamba) günü saat 14.00’te yapacak.

 

Uzun süren toplantıda birçok senaryonun masaya yatırıldığı öğrenilirken an itibari ile resmi bir kararın çıkmadığı belirtildi. Elde edilen bilgilere göre toplantıdaki konuların her ihtimale karşı Bilim Kurulu’nun da süzgecinden geçirileceği nihai kararın da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın olur vermesi sonucu açıklanacağı ifade edildi. Öte yandan Sağlık Bakanı Prof. Dr. Fahrettin Koca da liglerin akıbeti ile ilgili olarak yaptığı açıklamada kararı TFF’nin kendi iradesi ile alacağını söyledi.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

İşte TFF’nin yeni kuralları

Türkiye Futbol Federasyonu, Almanya Futbol Federasyonu’nun uyguladığı kurallardan da hareket ederek yeni talimatları yayımladı. Sahada kesinlikle çocuk olmayacak ve görev alacak olan top toplayıcıların yaşları 20 yaş ve üzerinde olacak. Karşılaşmalarda statta yer alabilecek kişi sayısı da belirlendi. Süper Lig maçları için ev sahibi kulübe futbolcular ve tüm görevliler dahil olmak üzere 95 kişilik akreditasyon hakkı tanınırken misafir kulüp için 48 kişi statta olabilecek. Medya mensupları ve TFF yöneticilerinin de dahil olduğu liste 296 kişiyi aşmayacak.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:10
05:24
13:09
17:08
20:33
22:29