Kocaeli, Bölgesel Gelişim Liglerinde fırtına gibi!
Kocaelispor
07 Kasım 2019 Perşembe 16:54

Kocaeli, Bölgesel Gelişim Liglerinde fırtına gibi!

Ülkenin futbolcu fabrikasına sahip olmasına karşın bu potansiyeli etkin kullanmakta zaman zaman zorlanan Kocaeli’de bu sezon Bölgesel Gelişim Liglerindeki başarı dikkatlerden kaçmıyor. İlk devresi sona eren U-19’da Darıca Gençlerbirliği ikinci sırada yer alırken, U-17 ve U-15’te Kocaelispor lider, U-16’ta da Kocaelispor ikinci sırada yer alıyor. İşte bölgesel gelişim liglerinde son durum.

 

BÖLGESEL GELİŞİM LİGİ U-19 2. GRUP PUAN DURUMU

 

 TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

1.İNEGÖLSPOR

9

7

2

0

28

5

23

2.DARICA GB

9

5

3

1

20

9

18

3.SAKARYASPOR

9

5

2

2

14

9

17

4.KARDEMİR KARABÜK

9

5

1

3

24

13

16

5.BELEDİYE DERİNCE

9

5

1

3

12

9

16

6.TUZLASPOR

9

2

3

4

8

17

9

7.DÜZCE SPOR

9

2

2

5

15

21

8

8.GÖLCÜKSPOR

9

1

3

5

6

19

6

9.ZONGULDAK KÖMÜR.

9

1

3

5

10

26

6

10.KASTAMONUSPOR

9

1

2

6

12

21

5

 

10. HAFTA PROGRAMI - 30.11.2019

14:00: DÜZCESPOR

ZONGULDAK KÖMÜR

14:00: SAKARYASPOR

İNEGÖLSPOR

14:30: KARDEMİR KARABÜK

GÖLCÜKSPOR

14:30: BELEDİYE DERİNCE

KASTAMONUSPOR

14:30: DARICA GB.

TUZLASPOR A.Ş.

 

 

*******

 

BÖLGESEL GELİŞİM LİGİ U-17 2. GRUP PUAN DURUMU

 

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

1.KOCAELİSPOR

8

6

2

0

31

5

20

2.SAKARYASPOR

8

6

1

1

35

5

19

3.TUZLASPOR A.Ş.

8

5

2

1

18

9

17

4.İNEGÖLSPOR

8

4

3

1

11

12

15

5.BELEDİYE DERİNCE

8

4

0

4

11

15

12

6.DARICA GB.

8

3

2

3

18

10

11

7.GÖLCÜKSPOR

8

2

4

2

14

9

10

8.KARDEMİR KARABÜK

9

3

0

6

11

21

9

9.GMG KASTAMONUSPOR

8

2

2

4

12

23

8

10.ZONGULDAK KÖMÜR

9

1

0

8

4

40

3

11.DÜZCE SPOR

8

1

0

7

4

20

0

 

9. HAFTA PROGRAMI – CUMARTESİ - 12:00

BELEDİYE DERİNCE

SAKARYASPOR

GÖLCÜKSPOR

DÜZCE SPOR

KASTAMONUSPOR

TUZLASPOR.

İNEGÖLSPOR

ZONGULDAK KÖMÜR

KOCAELİSPOR

DARICA GB

 

*******

 

BÖLGESEL GELİŞİM LİGİ U-16 2. GRUP PUAN DURUMU

 

 TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

1.SAKARYASPOR

8

7

0

1

27

5

21

2.KOCAELİSPOR

8

6

1

1

19

2

19

3.İNEGÖLSPOR

8

4

2

2

19

7

14

4.GÖLCÜKSPOR

8

4

2

2

15

8

14

5.DARICA GB

8

4

1

3

21

8

13

6.TUZLASPOR

8

3

1

4

11

10

10

7.DÜZCE SPOR

8

3

1

4

13

14

10

8.BELEDİYE DERİNCE

8

2

3

3

11

8

9

9.GMG KASTAMONU

8

2

3

3

10

8

9

10.KARDEMİR KARABÜK

9

3

0

6

10

29

9

11.ZONGULDAK KÖMÜR

9

0

0

9

1

58

-3

 

10. HAFTANIN PROGRAMI – 10 KASIM PAZAR

 

13:00: ZONGULDAK KÖMÜR.

İNEGÖLSPOR

13:00: DARICA GB.

KOCAELİSPOR

14:00: DÜZCE SPOR

GÖLCÜKSPOR

14:00: SAKARYASPOR

BELEDİYE DERİNCE

14:30:TUZLASPOR A.Ş.

KASTAMONUSPOR

 

*******

 

BÖLGESEL GELİŞİM LİGİ U-15 2. GRUP PUAN DURUMU

 

 TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

1.KOCAELİSPOR

8

7

1

0

39

2

22

2.İNEGÖLSPOR

8

5

2

1

24

8

17

3.DARICA GB

8

5

2

1

17

10

17

4.SAKARYASPOR

8

5

1

2

16

7

16

5.BELEDİYE DERİNCE

8

5

0

3

16

14

15

6.TUZLASPOR.

8

5

0

3

13

13

15

7.KARDEMİR KARABÜK

9

2

2

5

6

22

8

8.GÖLCÜKSPOR

8

2

1

5

9

16

7

9.ZONGULDAK KÖMÜR

9

3

0

6

13

20

6

10.DÜZCE SPOR

8

1

1

6

8

27

4

11. KASTAMONUSPOR

8

0

0

8

1

23

0

 

 

10. HAFTANIN PROGRAMI – 10 KASIM PAZAR

 

11.00: DARICA GB

KOCAELİSPOR

11.00: ZONGULDAK KÖMÜR

İNEGÖLSPOR

12.00: SAKARYASPOR

BELEDİYE DERİNCE

12.00: TUZLASPOR

KASTAMONUSPOR

12.00: DÜZCE SPOR

GÖLCÜKSPOR

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:11
05:25
13:09
17:08
20:32
22:28