Kocaelispor – Sakaryaspor maçının iptal gerekçesi
Kocaelispor
22 Ağustos 2019 Perşembe 13:02

Kocaelispor – Sakaryaspor maçının iptal gerekçesi

İl Spor Güvenlik Kurulu dün Kocaeli Valiliği 1 No’lu salonda toplandı. Toplantıya Kocaelispor Kulübü adına yöneticiler Veli Başkurt ve Murat Barış ile Kulüp Müdürü Anıl Sarıfakioğlu katıldı. Toplantıya Vali Yardımcılarından Dursun Balaban eşlik edecekti. Balaban salona geldi ve toplantının aynı gün saat 14.00’e ertelendiğini belirtti.

 

DEPLASMAN TAKIMININ GÜZERGAHI OLMAYAN STAT!

Kocaelispor ile Sakaryaspor arasında 20 Ağustos’ta Sakarya’da oynanan maçta yaşanan saha içi ve saha dışı olaylar dikkat çekmişti. Bu konular 2 gün boyunca emniyet tarafından değerlendirildi. Özellikle Kocaeli Stadı’nın güzergah sıkıntısı da masaya yatırıldı. Yapılan üst düzey telefon görüşmelerinin ardından Cumartesi günkü maçın iptaline karar verildi.

 

 

TEKNİK EKİP RAPORU DENİLDİ

Kocaelispor Kulübü’nden yapılan açıklamada “24.08.2019 tarihinde Kocaeli Stadyumu’nda Sakaryaspor ile oynanması planlanan hazırlık maçımız iki teknik ekibin karşılıklı raporu doğrultusunda, sezonun yaklaşması ve iki takımın yoğun programı nedeni ile ileri bir tarihe ertelenmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” denildi.

 

 

MİLLİ MAÇ DA OYNANMAYABİLİR

Toplantının gündeminde 24 Ağustos Cumartesi akşamı Kocaeli Stadı’nda oynanması gereken Kocaelispor – Sakaryaspor maçı ile 7 Eylül’deki Kocaelispor – Fethiyespor maçları vardı. 6 Eylül’de ise Kocaeli Stadı’ndaki Türkiye – İngiltere U-21 Milli maçının İl Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı’nda yer almaması Kocaeli Stadı’ndaki milli maçın da yerinin değişebileceği düşüncelerini beraberinde getirdi.

 

Spor41

 

 

 

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo

Dümen

Yazan: Gökhan

Geçen sezon 17 resmi maçı nasıl oynattılar bin küsür Bayburt'lu nasıl geldi stada ? Gerçek gazetecilik bu olayın aslını astarını bulup haber yapmaktır milleti kandırmayın bizde yedik peh!!!!

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Mehmet Açık’ı ağlatan olay!

Kocaelispor’un fanatik taraftarlarından, Kocaelispor Taraftar Bilgi Yarışması’nın gerçekleşmesinde önemli bir paya sahip olan Mehmet Açık final gecesinde çok duygulandı. Açık şu şekilde konuştu: Saffet Sancaklı’yı bir İstanbul takımına göndermiştik. Kocaelispor gol sıkıntısı yaşıyordu. Antalyaspor ile oynanan maçtaki protestoların ardından Başkan Sefa Sirmen şok bir kararla istifa etmişti. Yeşil Siyahlılar Başkan Sirmen’i ikna etmeye çalıştılar.

Türkiye Güreş Federasyonu görevinin başındadır!

Yargıtay, seçimlerin iptaline yönelik yapılan temyiz itiraz etti. Böylelikle Türkiye Güreş Federasyonu seçimlerinin iptaline yönelik açılan dava kapanmış oldu. Ankara 1. Asliye Hukuk Mahkemesi’nin 13 Kasım 2016 tarihinde yapılan Türkiye Güreş Federasyonu'nun başkanlık seçimlerinin iptaline yönelik kararı daha önce İstinaf Mahkemesi tarafından kaldırılmıştı. Bu karara davacı Halil İbrahim Kastan itiraz ederek konuyu temyize taşımıştı. Yargıtay bu konudaki son kararını verdi ve temyiz itirazının reddine, İstinaf Mahkemesi'nin aldığı kararın onanmasına karar verdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:00
05:57
13:17
17:09
20:14
21:56