Kocaelispor arması ile ilgili nokta koyuldu!
Kocaelispor
13 Eylül 2020 Pazar 17:31

Kocaelispor arması ile ilgili nokta koyuldu!

Hodri Meydan Taraftar Derneği, Kocaelispor’un Mali Genel Kurulu’nda yaşanan “Arma” krizi ile ilgili son noktayı koydu. Yeşil siyahlı dernek şu açıklamayı yaptı.

 

GÜNEŞ GİBİ DOĞACAK!

Son zamanlarda armamızın değişikliği ile ilgili yapılan yorumlar ve girişime istinaden… Emin Saka abimizin tasarladığı armamız, Süper Lig’e çıktığımız ve alnımızın akıyla sahibi olduğumuz 2 kupanın mevcut armamıza armağan edildiği ve önceki armamızın “Yıldız” simgesi yerine “Güneş” simgesinin koyulması “Kocaelispor Kulübü Kocaeli kentine güneş gibi doğacak!” sloganı ile yeniden tasarlanarak tescillenmiştir.

 

ASLA KABUL EDİLEMEZ

Bahsi geçen partinin “Güneş” simgesi ile ilgili hiç bir bağlantımız olmamakla beraber, mevcut armamız 30 yıldır gururla kullanılmaktadır. Armamızın değişme konusu asla ve asla kabul edemeyeceğimiz bir konudur. Kocaelispor arması kırmızı çizgimizdir ve Kocaelispor Kulübü var olduğu süre zarfında kesinlikle böyle bir değişiklik de olmayacaktır!

 

ZARAR VERENLER KARŞILARINDA BİZİ BULACAK

Hodri Meydan Taraftarlar Derneği olarak Kocaelispor adına yapılan iyiliklere ve güzelliklere destek olduğumuz gibi, Kocaelispor’umuzu siyasi olayların içine çekmeye kalkışanlara, zarar verenlere ve kötülük yapanlara karşı duracağımız da bilinmelidir. Bundan sonraki süreçte, Hodri Meydan Taraftarlar Derneği nezdinde yönetilen bütün sayfalarda paylaşılan gönderilerin altına yorum olarak kötü söz, hakaret ve kırıcı yorum yapan kişiler tespit edilecek ve sayfalardan hemen uzaklaştırılacaktır.

 

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:01
06:42
13:03
16:27
19:02
20:31