Kocaelispor demek sokak demek!
Kocaelispor
21 Kasım 2019 Perşembe 20:56

Kocaelispor demek sokak demek!

Pazar günü ikinci sıradaki Erokspor’u konuk edecek olan lider Kocaelispor dün İzmit çarşı içinde yer alan Antik Dürüm’de bir araya geldi. Hamza Bostan’ın öncü olduğu, bölge esnafının verdiği yemekte Yeşil Siyahlılar sokağa inerek anlamlı bir günü geride bıraktı.

 

RAFET KIRGIZ DA YER ALDI

İzmit Sanat Sokağı arkasında yer alan Antik Dürüm’deki yemekte Kocaelispor Teknik Direktörü Selahaddin Dinçel, ekibi ve futbolcular tam kadro yer aldı. İlimizin başarılı spor adamlarından, TFF Yönetim Kurulu Eski Üyesi, KASKF Onursal Başkanı ve Kocaelispor’un eski başkanlarından Rafet Kırgız da yemekte yer aldı ve Kırgız konuşmasında “Kocaelispor’umuzu burada ağırlamak bizim için ayrı bir gurur. Buranın esnafları olarak çok mutluyuz. 11 yıllık bir hasretimiz var ve bu hasretin en kısa sürede sona ereceğine olan inancım tamdır” dedi.

 

 

BOSTAN: KOCAELİSPOR BU ŞEHRİN EN BÜYÜK DEĞERİ

Yemeği tertipleyen ve Yeşil Siyahlı kulübe çiçek takdim eden Hamza Bostan da “Bu şehir için Kocaelispor’un ne anlama geldiğini hepimiz çok iyi biliyoruz. O, bu şehrin en büyük değeri. Davetimizi kırmayıp bizleri onurlarından başkanımıza, yönetimimize ve tüm takıma bölge esnafı adına şükranlarımı sunuyorum” dedi. Yenen yemeklerin ardından bir arada basının karşısına geçildi ve ardından Yeşil Siyahlılar akşamki antrenmanını yapmak üzere Brunga Tesisleri’nin yolunu tuttu.

 

 

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo

Yazan: Yaşar gümüş

Bu başarı yönetim teknik heyet ve sporcuların göstermiş olduğu çaba kadar kentin bütünleşmesi ve desteğiyle daha çoğalır

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Mehmet Açık’ı ağlatan olay!

Kocaelispor’un fanatik taraftarlarından, Kocaelispor Taraftar Bilgi Yarışması’nın gerçekleşmesinde önemli bir paya sahip olan Mehmet Açık final gecesinde çok duygulandı. Açık şu şekilde konuştu: Saffet Sancaklı’yı bir İstanbul takımına göndermiştik. Kocaelispor gol sıkıntısı yaşıyordu. Antalyaspor ile oynanan maçtaki protestoların ardından Başkan Sefa Sirmen şok bir kararla istifa etmişti. Yeşil Siyahlılar Başkan Sirmen’i ikna etmeye çalıştılar.

Türkiye Güreş Federasyonu görevinin başındadır!

Yargıtay, seçimlerin iptaline yönelik yapılan temyiz itiraz etti. Böylelikle Türkiye Güreş Federasyonu seçimlerinin iptaline yönelik açılan dava kapanmış oldu. Ankara 1. Asliye Hukuk Mahkemesi’nin 13 Kasım 2016 tarihinde yapılan Türkiye Güreş Federasyonu'nun başkanlık seçimlerinin iptaline yönelik kararı daha önce İstinaf Mahkemesi tarafından kaldırılmıştı. Bu karara davacı Halil İbrahim Kastan itiraz ederek konuyu temyize taşımıştı. Yargıtay bu konudaki son kararını verdi ve temyiz itirazının reddine, İstinaf Mahkemesi'nin aldığı kararın onanmasına karar verdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:00
05:57
13:17
17:09
20:14
21:56