Kocaelispor U-15 ve 16’nın maçları ertelendi
Kocaelispor
10 Şubat 2020 Pazartesi 13:37

Kocaelispor U-15 ve 16’nın maçları ertelendi

Kocaelispor U-15 ve 16 takımları bu haftaki maçlarını yapmak üzere Düzce’ye gittiler.

 

Ancak yoğun kar yağışı Düzce’de de etkiliydi ve Yeşil Siyahlıların maçları ileri bir tarihe ertelendi. Kocaelispor U-17 takımı grubunda en yakın rakibi, 2 maç eksiği bulunan Sakarya karşısında 54 puanla lider durumda bulunuyor.  1 maçı eksik Kocaelispor U-16 takımı 44 puanla, en yakın rakibi İnegöl’ün 4 puan önünde, Kocaelispor U-15 takımı da en yakın rakibi İnegölspor’un 10 puan önünde liderliğini sürdürüyor.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Mehmet Açık’ı ağlatan olay!

Kocaelispor’un fanatik taraftarlarından, Kocaelispor Taraftar Bilgi Yarışması’nın gerçekleşmesinde önemli bir paya sahip olan Mehmet Açık final gecesinde çok duygulandı. Açık şu şekilde konuştu: Saffet Sancaklı’yı bir İstanbul takımına göndermiştik. Kocaelispor gol sıkıntısı yaşıyordu. Antalyaspor ile oynanan maçtaki protestoların ardından Başkan Sefa Sirmen şok bir kararla istifa etmişti. Yeşil Siyahlılar Başkan Sirmen’i ikna etmeye çalıştılar.

Türkiye Güreş Federasyonu görevinin başındadır!

Yargıtay, seçimlerin iptaline yönelik yapılan temyiz itiraz etti. Böylelikle Türkiye Güreş Federasyonu seçimlerinin iptaline yönelik açılan dava kapanmış oldu. Ankara 1. Asliye Hukuk Mahkemesi’nin 13 Kasım 2016 tarihinde yapılan Türkiye Güreş Federasyonu'nun başkanlık seçimlerinin iptaline yönelik kararı daha önce İstinaf Mahkemesi tarafından kaldırılmıştı. Bu karara davacı Halil İbrahim Kastan itiraz ederek konuyu temyize taşımıştı. Yargıtay bu konudaki son kararını verdi ve temyiz itirazının reddine, İstinaf Mahkemesi'nin aldığı kararın onanmasına karar verdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:00
05:57
13:17
17:09
20:14
21:56