Kocaelispor - Yeni Çorumspor maçında neler oldu?
Kocaelispor
16 Mayıs 2019 Perşembe 13:39

Kocaelispor - Yeni Çorumspor maçında neler oldu?

Maçtan notlar

 

BÜYÜKŞEHİR’DEN KUMANYA DESTEĞİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi taraftara kumanya desteğinde bulundu. Sandviç, kek, su ve meyve suyundan oluşan kumanya Kocaelispor – Yeni Çorumspor maçının devre arasında yendi.

 

KAPILAR GEÇ AÇILDI

Kocaelispor – Yeni Çorumspor maçı saat 19.30’da başladı. Yol güzergahının sıkıntılı olması nedeni ile taraftarlar stada olabildiğince erken gelmeye çalıştı. Olası bir sıkışıklık ve kaosun yaşanmaması için çalışılsa da kapılar maçtan bir buçuk saat önce açılınca kapı önlerinde yığılmalar yaşandı.

 

İZAYDAŞ YİNE KOKUTTU

İzmit’te kurulu bulunan İzaydaş Çöp Fabrikası maç öncesinde saldığı gazla taraftarları zor durumda bıraktı. Özellikle oruçlu olan taraftarlar için durum daha da can sıkıcı boyuttaydı. Koku maç boyunca devam etti.

 

150 KADAR ÇORUMLU SEVİNDİ

Kocaeli Stadı’nda oynanan maça yaklaşık 100 kadar Çorum taraftarı geldi. Kırmızı Siyahlılar Kocaeli’de iyi karşılanırken, takıma en iyi şekilde destek verdi. Maçın ardından tezahüratlarına devam eden Kırmızı Siyahlılar, Kocaelispor ve Hodrimeydan lehine tezahüratta bulundu.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Bahadır Taşer: Kocaelispor’da her görev kutsaldır

Kocaelispor Futbol Şube Sorumlusu Bahadır Taşer, kocaelispor’da her görevin kutsal olduğunu belirtti ve şu ifadelere yer verdi: Baştan ifade edeyim. Bizler aile olarak Kocaelisporluyuz. Bu şehrin hangi değerlere sahip olduğunu da iyi biliyoruz. Bunların başında tabii ki Kocaelispor geliyor. Hüseyin başkanımız teveccüh buyurdu ve Kocaelispor yönetiminde beni görmek istediğini belirtti. Yaptığımız toplantıda da futbol şube sorumluluğu görevi tarafıma layık görüldü. Başkanımıza teşekkür ediyorum.

Kocaelispor’da yeni yönetimin görevleri belli oldu

Kocaelispor’da başkan Hüseyin Üzülmez, KOTO’da yaptığı yönetim kurulu toplantısının ardından görev dağılımını yaptı. Bahri Yavuz döneminde de yönetici olan Çağrı Alpaslan, Medya ve Halka İlişkiler Sorumlusu oldu. Bu arada toplantıda görev dağılımı ve kısa vadede mali politika konularının masaya yatırıldığı, teknik ekibin belirlenmesi ile ilgili her hangi bir fikir alışverişinde bulunulmadığı öğrenildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:01
05:22
13:13
17:14
20:43
22:44

SÜPER LİG PUAN DURUMU