Kocaelispor yönetimine öğrencilerden sitem var
Kocaelispor
19 Eylül 2019 Perşembe 23:26

Kocaelispor yönetimine öğrencilerden sitem var

Kocaelispor’un öğrenci taraftarları bilet fiyatları konusunda kendilerine verilen sözlerin tutulmadığını belirttiler. Üni Hodrimeydan konu hakkında şu açıklamayı yaptı.

 

BU HATADAN DÖNÜLMELİ

Yaklaşık 2 ay önce, taraftardan sorumlu yöneticimiz ve kulüp müdürümüzle yaptığımız görüşmede, geçen yıl uygulanan indirimli öğrenci biletinin bu yıl da devam etmesi yönünde bizlere söz verilmişti. Ne yazık ki, geldiğimiz noktada yönetimimizin taahhüt ettiği sözlerde durmadığını görüyoruz. Bizler yaptığımız işlerle anılmak, bu tarz tartışmalara girmek istemiyorken, bizlere gösterilen bu tutum bizi bu tarz tartışmaların içine çekiyor.

 

SÜRECİN TAKİPÇİSİYİZ

Kulübümüzün ivedilikle bu hatadan dönmesini talep ediyoruz. Tüm öğrenciler adına, bu sürecin takipçisi olacağımızı, en demokratik haklarımızdan biri olan protesto hakkımızı her ortamda kullanacağımızı tüm kamuoyuna bildiriyoruz. Unutulmamalıdır ki, öğrenciler, Kocaelispor tribünlerinin geleceğidir ve vazgeçilmez yapıtaşlarındandır.

DİĞER HABERLER

Önce inanın, sonra mücadele edin, kazanın ve gelin!  

Sezonu 0-0’lık Sarıyer beraberliği ile açan, hafta arasında Teknik Direktör Selahaddin Dinçel ile yollarını ayıran Kocaelispor yarın (Cumartesi) Manisa Futbol Kulübü ile karşı karşıya geliyor. Misli.com’dan naklen yayınlanacak olan maç saat 16.00’da başlayacak ve mücadeleyi Gaziantep’ten Özgür Reha Alıcı yönetecek. Kocaelispor'un tarihinde her daim inanmak ve asla vazgeçmemek var... Yarın da önce inanılacak, sonra mücadele edilecek ve İzmit'e 3 puanla dönülecek!!!

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:04
06:44
13:03
16:25
18:59
20:27