Kocaelispor yönetimine öğrencilerden sitem var
Kocaelispor
19 Eylül 2019 Perşembe 23:26

Kocaelispor yönetimine öğrencilerden sitem var

Kocaelispor’un öğrenci taraftarları bilet fiyatları konusunda kendilerine verilen sözlerin tutulmadığını belirttiler. Üni Hodrimeydan konu hakkında şu açıklamayı yaptı.

 

BU HATADAN DÖNÜLMELİ

Yaklaşık 2 ay önce, taraftardan sorumlu yöneticimiz ve kulüp müdürümüzle yaptığımız görüşmede, geçen yıl uygulanan indirimli öğrenci biletinin bu yıl da devam etmesi yönünde bizlere söz verilmişti. Ne yazık ki, geldiğimiz noktada yönetimimizin taahhüt ettiği sözlerde durmadığını görüyoruz. Bizler yaptığımız işlerle anılmak, bu tarz tartışmalara girmek istemiyorken, bizlere gösterilen bu tutum bizi bu tarz tartışmaların içine çekiyor.

 

SÜRECİN TAKİPÇİSİYİZ

Kulübümüzün ivedilikle bu hatadan dönmesini talep ediyoruz. Tüm öğrenciler adına, bu sürecin takipçisi olacağımızı, en demokratik haklarımızdan biri olan protesto hakkımızı her ortamda kullanacağımızı tüm kamuoyuna bildiriyoruz. Unutulmamalıdır ki, öğrenciler, Kocaelispor tribünlerinin geleceğidir ve vazgeçilmez yapıtaşlarındandır.

DİĞER HABERLER

Gökdeniz’in köyü Ballar, koronayı yendi!

Kocaelispor’dan Antalyaspor’a transfer olan genç futbolcu Gökdeniz Bayrakdar’ın köyü olan Kandıra Ballar Köyü, 16 Mayıs’ta karantina altına alınmıştı. Covid-19 salgını nedeni ile vakaların görülmesi köye giriş ve çıkışın yasaklanmasını da beraberinde getirdi. 5 günlük karantina süresi Hıfzıssıhha Kurulu’nun toplantısının ardından 14 güne çıkarılan köyde teyakkuz ilan edilmişti. Ancak gelen son haberler çok iyi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:14
05:26
13:09
17:07
20:30
22:24