Aydın, Bilal ve Cerem Talha süresiz kadro dışı bırakıldı
Kocaelispor
21 Kasım 2020 Cumartesi 13:32

Aydın, Bilal ve Cerem Talha süresiz kadro dışı bırakıldı

Kocaelispor’da Sancaktepespor ve Amedspor maçlarında elde kötü sonuçların ardından sezon genelinde az süre şansı bulan 3 futbolcu kanat forvetler Aydın Karabulut ve Cerem Talha Dinçer ile orta saha oyuncusu Bilal Çubukçu süresiz kadro dışı bırakıldı.

 

DEVRE ARASINDA YOLLAR AYRILABİLİR

Futbolculara bu karar ile dikkat çekilmek istendi. Öte yandan süresiz kadro dışı kalan 3 futbolcu ile devre arasında yolların ayrılabileceği tahmin ediliyor. Böyle bir durum gerçekleşirse, özellikle Aydın’ın sözleşmesinde nasıl bir tasarrufa gidileceği merak konusu oldu. Aydın ile 2+1 yıllık olmak üzere toplamda 7 milyonluk bir anlaşma yapıldı. 2 yıllık sözleşme bitiminde opsiyon hakkı Kocaelispor’da bulunuyor.

 

 

Aydın (Üstteki) Bilal (Alttaki)

 

CEREM TALHA DİNÇER

DİĞER HABERLER

KONU KAPANMIŞTIR!

Kocaeli MHP Milletvekili Saffet Sancaklı, Hodri Meydan’ın Belediye İş Hanı dördüncü katındaki yeni ofisinde önemli açıklamalar yaptı. Sancaklı, Kocaelispor’a geçmişte yarattığı faydalarını ilk kez anlatırken, Aziz Yıldırım imzalı resmi açıklamayı okudu. Yıldırım’ın alacağının 1.5 milyondan 3.3 milyona çıktığını belirten Sancaklı “Benim kim olduğumu, Kocaelispor için neler yaptığımı bilirler. Ciğeri beş para etmeyen insanlar beni eleştirecek, bana hain diyecek he! O kişilerin alnını nasıl karışlarım kimse anlamaz” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:08
07:55
13:00
15:26
17:42
19:17