Kocaelisporlulara müjdeli haber! Muhteşem Süleyman yuvada kaldı!
Kocaelispor
25 Temmuz 2020 Cumartesi 15:10

Kocaelisporlulara müjdeli haber! Muhteşem Süleyman yuvada kaldı!

Kocaelispor’da yaklaşık 1 haftadır gündemde yer edinen Burak Süleyman konusunda önceki dün ve bugün flaş gelişmeler yaşandı. Dün gündüz saatlerinde Başkan Hüseyin Üzülmez ile Yahya Kaptan’daki bir kafede bir araya gelen Burak Süleyman yaşananların ardından kulüpte kalmasının doğru olmayacağını Üzülmez’e belirttiği ve takımdan ayrılmak zorunda olduğunu iletti. Ancak camianın baskısı ve Hodri Meydan’ın yoğun girişimleri ile Kaptan yuvada kalmayı tercih etti.

 

HODRİ MEYDAN İKNA ETTİ

Bunun üzerine transfer komitesi ile yapılan görüşmedeki serbest kalış maddeleri tekrar edildi. Buna göre Süleyman’a alacağı olan 220 bin lirasını bırakmasını üzerine de 100 bin lira getirmesi istendi. Dün akşam saatlerinde Hodri Meydan Derneği Başkanı Ferhat Uzun ile tribün liderleri Haluk Bozo ve Mustafa Güler, Burak Süleyman ile bir araya geldi. Görüşme sonrası Süleyman’ın kararında değişiklik olabileceği ifade edildi.

 

CAMİANIN YOĞUN BASKISI İŞE YARADI

TFF 1. Ligi’nden 3 takım Burak Süleyman’ı kadrosuna kazandırmak için adeta yarış halindeydi. Bu takımlardan ikisi Marmara Bölgesi’nde biri ise Akdeniz Bölgesi’nde yer alıyordu. Süleyman’ın ise resmi olarak bağlarını koparmadığını, camianın kalması için kendisine yoğun baskı yaptığını, ayrılışın kolay olmadığını bu kulüplere ilettiği öğrenildi. Yeşil Siyahlı taraftarların ısrarcı tutumu ve Hodri Meydan’ın yoğun girişimleri ile Muhteşem Süleyman Kocaelispor’da kaldı. Yaşanan gelişme Yeşil Siyahlılar tarafından büyük bir sevinçle karşılandı.

 

Spor41

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo

Yazan: Ezel

Adamsın Süleyman kardeşim birkez daha karakterini ve adamlığını on plana çıkarttın seni seviyoruz Yiğit Aliylede anlaşma sağlanırsa ikinizi sahada düşünemiyorum neler yaprsinız neler, şimdi önümüzdeki sezon Kocalispor şampiyonluk umudum yerine geldi katkısı geçen herkese teşekkürler tabiki önce Muhteşeme

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:52
05:52
13:18
17:11
20:21
22:05