Kocaelispor’un alt yapısı üretmeye devam edecek!
Kocaelispor
10 Eylül 2020 Perşembe 21:24

Kocaelispor’un alt yapısı üretmeye devam edecek!

A takıma her sezon yetenekli futbolcuları kazandıran Kocaelispor’un alt yapısı bu yıl da üretimlerine devam ediyor. Geride bıraktığımız sezon Akademi liglerinde tulum çıkaran yeşil siyahlılar 7 yaş grubunda şampiyonluk yaşadı.

 

RAMİZ SOYDAŞ KOORDİNESİNDE ÇALIŞIYORLAR

Yeni sezon öncesi çalışmalarına yaklaşık 2 hafta önce başlayan Kocaelispor alt yaş grupları Vinsan Tesisleri’ne karargah kurdu. Sabah ve akşam antrenmanlarında gelişimlerini sürdüren gençler, Kocaelispor’un temelini oluşturuyor. Deneyimli teknik direktör Aydın Günaydın’dan bayrağı devralan Ramiz Soydaş’ın koordinesindeki alt yapı grupları yeni sezonun başlamasını beklerken tempolarını bir an olsun düşürmüyor.

 

Ramiz Soydaş

 

 

HER GRUPTA YARDIMCI ANTRENÖR VAR

İşinin ehli antrenörlerin yer aldığı Kocaelispor alt yapısında disiplinden taviz verilmiyor. Kocaelisporluluk duygusunun ön planda olduğu alt yapıda antrenman saatlerine riayete özellikle önem veriliyor. Kocaelispor Elit U-19 takımını Ali Mumcu çalıştırırken, U-17 takımı Uğur Soykan’a emanet. U-16 takımının başında Ercan Ağaçe, U-15 takımını da başında Yusuf Yazıcı bulunuyor. Genç teknik adamlar Emre Denizli 11-14, Murat Tiryaki de 12-13 yaş gruplarına bakıyor. 11-14 yaş arasındaki grupların çalışmaları okulların açılması ile eşzamanlı olarak başlatılacak.

 

Sertaç Yaman 

 

CEFAKAR PERSONEL İŞ BAŞINDA

Öte yandan Kocaelispor alt yapısındaki her grupta yardımcı antrenörler de çalışıyor. Yunus İlgen, Barış Atıl ve Sertaç Yaman alt yapı üretimine katkı sağlıyor. Kocaelispor alt yapısında eski profesyonel kalecilerinden Rahmi Avcı ile kulüp için yoğun mesai harcayan Kerem Nazlıgül kalecileri çalıştırıyor. Alt yapıdaki cefakar personel de teknik ekiplerin ve futbolcuların eli ayağı oluyor. Masörler Efe Kurhan ve Hakan Küçük, malzemeciler Fazlı Özkut ve Mustafa Ataç yeşil siyahlı gençlerin bir dediğini iki etmiyor. Fabrika gibi işleyen altyapıdan yeşil siyahlılar liglerin ne zaman başlayacağını merak ediyor.

 

Spor41

 

Fazlı Özkut 

 

KOCAELİSPOR ALT YAPI GÖREVLENDİRMELERİ

Ramiz Soydaş – Alt Yapı Koordinatörü

Ali Mumcu – U-19 Antrenör 

Uğur Soykan - U-17 Antrenör

Ercan Ağaçe - U-16 Antrenör

Yusuf Yazıcı - U-15 Antrenör

Rahmi Avcı - Kaleci Antrenörü

Kerem Nazlıgül - Kaleci Antrenörü

 

Uğur Soykan

 

YARDIMCI ANTRENÖRLER

Yunus İlgen

Barış Atıl

Sertaç Yaman

 

Barış Atıl

 

 

 

MASÖRLER

Efe Kurhan

 

Hakan Küçük

 

 

 

MALZEMECİLER

Fazlı Özkut

Mustafa Ataç

 

Kaleci antrenörlerinden Rahmi Avcı da alt yapı teknik kadrosunda yer alıyor

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:01
06:42
13:03
16:27
19:02
20:31