KOCAELİSPOR’UN YENİ YÖNETİMİNİ TANIYALIM
Kocaelispor
13 Eylül 2020 Pazar 20:51

KOCAELİSPOR’UN YENİ YÖNETİMİNİ TANIYALIM

İşte tek tek Kocaelispor'un yöneticileri ve işleri.

 

Hüseyin Üzülmez – Başkan – 1965 Kartepe – Arslanbey doğumlu. Ankara Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi mezunu. Kartepe Belediyesi Eski Başkanı, İzmit Belediyesi Eski Başkanvekili. Nazer AŞ. Eski Genel Müdürü. 2004-2006 yılları arasında Kocaelispor’da yöneticilik yaptı. Evli 2 kız çocuk sahibi.

 

İsmail Araç – 1959 İzmit doğumlu. Koruma Tarım AŞ. Eski Yöneticisi. Kocaeli Sanayi Odası 21. Meslek Komitesi Başkanı. Gebze’de yer alan Transcan Trafo Fabrikasi sahibi. Evli, 2 çocuk sahibi.

 

 

Murat Barış – 1972 İzmit doğumlu. Barış Kereste firması sahibi. Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) Yönetim Kurulu Üyesi. İzmit Kent Merkezi Eski Başkanı (5 yıl). Evli, 1 çocuk sahibi.

 

 

Engin Koyun –1970 Gümüşhane doğumlu. 3 dönem Ak Parti Körfez Eski İlçe Başkanlığı yaptı. 2 üniversite mezunu. Yelken İnşaat AŞ. firması sahibi.  

 

Bekir Halefler – 1958 Mersin doğumlu. Emekli banka müfettişi ve Tütünbank, Ege Bank, Etibank ve Etibank ile birleşen ING Bank Eski Banka Müdürü. İzmit’te yer alan Tutku Halı Saha Tesisleri’nin sahibi. 13. kez Kocaelispor'un yönetiminde yer aldı. Evli, 2 çocuk sahibi.

 

Tuncay Arıcan – 1984 İzmit doğumlu. Kıbrıs Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunu. Müteahhit. Kocaeli İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Üyesi.

 

 

 

Zeynel Abidin Akyol – 1973 Kartepe doğumlu. Gayrimenkul Yatırım ve Taahhüt Danışmanlığı sahibi. İnşaat işleri ile de ilgileniyor. Evli, 3 çocuk sahibi.  

 

 

Melih Oral – 1970 Suadiye doğumlu. TARGİM Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı. Altınova Belediye Başkanı Metin Oral’ın kardeşi. Evli, 2 çocuk sahibi.

 

 

Yunus Merttürk – Yapısoy İnşaat, Efor Taşocağı ve Butka Yapı Malzemeleri'nin sahibi – Kocaelispor’un eski yöneticilerinden (Serhan Gürkan dönemi). Gülaş İnşaat’ta 21 yıllık emektar olan ve kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Yücel Koyuncu adına Bilim Sanat Merkezi yaptı.

 

Av. Harun Kaya –1976 Trabzon Maçka doğumlu. Avukat, Spor hukukçusu, medya iletişim fakültesi ve uluslararası ilişkiler mezunu, Sultan Orhan Spor Kulübü Eski Başkanvekili, eski futbolcu.

 

Ömür Öztürk – 1983 İzmit doğumlu. Reverans Turizm sahibi. Evli 1 çocuk sahibi.

 

Vural Yıldız – 1986 doğumlu. VRL İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı, Meşelik Park, Kartepe Teksas ATV, Kartepe Kayakevi Mağazası sahibi. Maşukiyespor Kulübü Eski Başkanı. Evli, 2 erkek ve 1 de kız çocuk sahibi.

 

 

Abdulkadir Yılmaz – 1983 İzmit doğumlu. Tümsiad Kocaeli Şube Başkanı – Kocaelispor Eski Basın Sözcüsü (Orhan Görsen dönemi)– Güç Medya Yönetim Kurulu Başkanı - Dinleme tesisi ve inşaat işlerinde de faaliyet gösteriyor. Evli 3 çocuk sahibi.

 

Mehmet Yaşar –1981 Gölcük doğumlu. Ss. 39 No’lu Değirmendere Minibüsçüler Kooperatifi’nde çok sayıda hattı var. MYR Petrol sahibi. Gölcüksspor eski yöneticisi. Gölcük İdmanyurdu eski başkanı. Kocaelispor’un alt yapısında da bir dönem futbol oynadı. Son olarak Harbişspor’da forma giydi.

 

İsmail Parlak: 1979 Ordu doğumlu. Alikahya’da ikamet ediyor. Hyundai fabrikasının tüm işçi servislerini çekiyor, inşaat işleri ile de ilgileniyor. Alikahyaspor Kulübü Başkanı. Evli, 5 çocuk sahibi.

 

 

Önder Karakaş – 1980 İzmit Tabhane doğumlu. AK Gıda’nın sahibi. Sıkı Kocaelisporluluğu ile biliniyor.

 

Ekrem Can – 1975 Karamürsel doğumlu. Lezzet Ovası’nın ve Can İnşaat’ın sahiplerinden. Boşnak.  Karamürselspor’da da yöneticilik yaptı.

DİĞER HABERLER

Önce inanın, sonra mücadele edin, kazanın ve gelin!  

Sezonu 0-0’lık Sarıyer beraberliği ile açan, hafta arasında Teknik Direktör Selahaddin Dinçel ile yollarını ayıran Kocaelispor yarın (Cumartesi) Manisa Futbol Kulübü ile karşı karşıya geliyor. Misli.com’dan naklen yayınlanacak olan maç saat 16.00’da başlayacak ve mücadeleyi Gaziantep’ten Özgür Reha Alıcı yönetecek. Kocaelispor'un tarihinde her daim inanmak ve asla vazgeçmemek var... Yarın da önce inanılacak, sonra mücadele edilecek ve İzmit'e 3 puanla dönülecek!!!

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:04
06:44
13:03
16:25
18:59
20:27