Koray Baykara: Öne geçtik, kontrolümüzü yitirmedik
Kocaelispor
10 Şubat 2020 Pazartesi 14:13

Koray Baykara: Öne geçtik, kontrolümüzü yitirmedik

Belediye Derincespor’un başarılı stoperi Koray Baykara, ne yapacaklarını iyi bilen bir takım olduklarını ifade etti ve öne geçtikten sonra kontrolü hiç kaybetmediklerini ifade etti.

 

KOCAELİSPOR ÇOK İYİ  BİR TAKIM

Kocaelispor galibiyetinin önemine değinen Koray şu şekilde konuştu: Maçın zor geçeceğini biliyorduk. Hafta içi çok çalıştık ve eksiklerimizi tamamladık. Yönetimimiz de bize çok yardımcı oldu, yanımızda durdu. Sahaya çıkarken Kocaelispor'un taraftar gücünün farkındaydık. Kocaelispor çok iyi bir takım ve maça iyi başladılar, golü de buldular. Biz de toparlanıp golü bulduk ve oyunu tutarak baskı kurduk.

 

HEDEFE ULAŞACAĞIMIZA İNANIYORUZ

Cihan’ın attığı 3. golden sonra da tamamen orta sahada rakibi yorarak topu tutmaya çalıştık ve galibiyeti korumasını bildik. Maçtan sonra Burak Süleyman olsun Alihan olsun, onlara şampiyon olacaklarını, morallerini bozmamaları gerektiğini belirttik. Biz ne yapacağımızı bilen bir takımız. Play-Off’a kalacağız, buna inanıyoruz.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Mehmet Açık’ı ağlatan olay!

Kocaelispor’un fanatik taraftarlarından, Kocaelispor Taraftar Bilgi Yarışması’nın gerçekleşmesinde önemli bir paya sahip olan Mehmet Açık final gecesinde çok duygulandı. Açık şu şekilde konuştu: Saffet Sancaklı’yı bir İstanbul takımına göndermiştik. Kocaelispor gol sıkıntısı yaşıyordu. Antalyaspor ile oynanan maçtaki protestoların ardından Başkan Sefa Sirmen şok bir kararla istifa etmişti. Yeşil Siyahlılar Başkan Sirmen’i ikna etmeye çalıştılar.

Türkiye Güreş Federasyonu görevinin başındadır!

Yargıtay, seçimlerin iptaline yönelik yapılan temyiz itiraz etti. Böylelikle Türkiye Güreş Federasyonu seçimlerinin iptaline yönelik açılan dava kapanmış oldu. Ankara 1. Asliye Hukuk Mahkemesi’nin 13 Kasım 2016 tarihinde yapılan Türkiye Güreş Federasyonu'nun başkanlık seçimlerinin iptaline yönelik kararı daha önce İstinaf Mahkemesi tarafından kaldırılmıştı. Bu karara davacı Halil İbrahim Kastan itiraz ederek konuyu temyize taşımıştı. Yargıtay bu konudaki son kararını verdi ve temyiz itirazının reddine, İstinaf Mahkemesi'nin aldığı kararın onanmasına karar verdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:00
05:57
13:17
17:09
20:14
21:56