Korukır: Bana “Kimi transfer edeceksiniz?” diye ne olur sormayın!
Kocaelispor
06 Temmuz 2019 Cumartesi 17:52

Korukır: Bana “Kimi transfer edeceksiniz?” diye ne olur sormayın!

Kocaelispor’da teknik direktör Engin Korukır ve ekibi için uykusuz günler hafta arasında başlıyor. Mersin’de kayınvalidesinin yanında olan deneyimli teknik adam hafta içinde İzmit’e dönecek ve ekibi ile sıkı bir periyoda başlayacak. 14 Temmuz’da sezonu Kartepe’de açacak olan Korukır özellikle transfer konusunda çok ciddi bir tavır sergiliyor ve işini şansa bırakmak istemiyor.

 

TRANSFERİN ÖNÜ AÇILIRSA ÇOK SÜRMEZ

14 Temmuz’da Kartepe’deki 21 günlük kampı başlayacak olan Kocaelispor’da Engin Korukır günde 3 antrenman yapacak. Deneyimli teknik adam transfer yasağının kalkması ile birlikte yeni isimlerin takıma katılmasının uzun sürmeyeceğini belirtti ve şu şekilde konuştu: Başkanımız Hüseyin Üzülmez ve yönetim kurulumuz çok yoğun bir şekilde çalışıyor. Çok zorlu bir süreci yönetmeye çalışıyorlar. Her birine kolaylıklar diliyoruz.

 

İŞLEYİŞ BU ŞEKİLDE OLMALI

Transfer yasağı kalkarsa takıma kazandıracağımız isimlerin kadroya katılması uzun sürmez. Tabii ki transfer konusu çok hassas bir konu. Şu an transfer üzerine bir şey konuşamam. Zaten şöyle bir şey var. Teknik direktör kimleri aldığını ya da alacağını söylemez. Bir rapor tutar, bu raporu yönetime sunar, yönetim bütçesine göre transferleri getirir ve basın sözcüsü de kamuoyunu bilgilendirir. Kısacası işleyiş bu şekilde olmalı.

 

TABİİ Kİ BİR LİSTEM VAR

Telefonum gün boyu susmuyor. Bu doğaldır. Futbolcu isimleri yazılıyor, çiziliyor. Bu da normaldir. Her teknik adamın olduğu gibi benim de listem var. Zaman zaman bana öyle isimlerle geliniyor ki, inanın o futbolcuyu tanımıyorum bile. Gündemimizde net bir isim şu an yok. Ki olsa dahi bunun için benden bilgi alma durumu söz konusu da olmaz. Dediğim gibi, bunu bir sisteme koymamız lazım.

 

Spor41

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo

Yazan: Büyük KOCAELİSPORLU

Hoca batuhan karadenizi alma da kimi alıyorsan al bu arma kutsaldır ona göre transfer yapın

1 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:27
07:07
12:56
15:58
18:23
19:52