Kutlamalarda pandemi kurallarına dikkat edelim
Kocaelispor
12 Temmuz 2020 Pazar 12:25

Kutlamalarda pandemi kurallarına dikkat edelim

Hodri Meydan Taraftarlar Derneği şampiyonluk kutlamaları öncesinde yeşil siyahlı taraftarlara uyarılarda bulunarak kutlama programında sosyal mesafeye ve çevre temizliğine dikkat edilmesi gerektiğini hatırlattı.

 

KÖRFEZ’İ YAKACAĞIZ

Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Ferhat Uzun yaptığı basın açıklamasında “Şampiyonlukta emeği geçen başta Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’a, şehrin tüm önde gelen isimlerine teşekkür ederiz. Kocaelispor bu şehrin markası ve bizim ortak sevgimiz. Her zaman Kocaelispor’un yanındayız. Şampiyonluk kutlamalarına tüm kenti davet ediyoruz. Yapılacak programa saat 20.00’de Körfez turuyla başlayacağız. Körfez’de meşaleleri yakacağız” ifade etti. 

 

TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLMALIYIZ

Uzun açıklamasının devamında “Meşale yakımında tüm taraftarlarımızın dikkatli olmasını ve saate uymalarını rica ediyoruz. Ayrıca yakılan meşaleleri taraftarlarımız kesinlikle denize atmasınlar. Kutlamanın başından sonuna kadar sosyal mesafeye dikkat etmeliyiz. Koronavirüs nedeniyle sağlık için sosyal mesafeyi korumalıyız. Tüm kutlama programlarımız drone ile çekilecek. Gelecek nesillere örnek bir kutlama programı bırakmak için birlikte dikkatli olmalıyız. Kutlamalarımızla yine Türkiye’ye örnek olmalıyız” dedi.

 

Demokrat Kocaeli Gazetesi Spor Müdürü Erol Kaçmaz'a teşekkür ederiz.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:54
05:53
13:17
17:11
20:19
22:03