Maksimum Güvenlik: Alakamız yoktur 
Kocaelispor
27 Ekim 2020 Salı 16:37

Maksimum Güvenlik: Alakamız yoktur 

Geçtiğimiz gün gece geç saatlerde Kocaeli Stadı’na giren ve stat içinde pankart açarak girişimlerini sosyal medya hesaplarından paylaşan Sakaryaspor taraftarının bu davranışı tepki ile karşılanmıştı. Yaşanan olay üzerine özellikle sosyal medya üzerinden stadın güvenlik işini üstlenen Maksimum Özel Güvenlik firması aleyhinde yorumlar yapılmıştı. Firmadan konu ile ilgili açıklama geldi ve açıklamada sadece maç günleri stadın güvenlik hizmetinin sağlandığı diğer günlerde ise şirketin herhangi bir kurum ya da kişilerle her hangi bir bağının bulunmadığı belirtildi.

 

AÇIKLAMA ŞU ŞEKİLDE

Çok kıymetli Kocaelispor camiası ve Kocaelispor taraftarının bilgisine... Bilindiği üzere kendini bilmez bir kaç kişinin gece yarısı Kocaeli Stadyumu’na girip taraftarı oldukları takımın pankartını asıp sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşmalar tüm Kocaelispor camiasını olduğu gibi bizi de derinden üzmüştür.

 

ÇİRKİN BİR HAREKET

Belirtmek isteriz ki, rekabet sahada ve tribünde olmalıdır. Bu tip çirkin ve provokasyona çanak tutan her hareket sporun güzelliğini gölgelemektedir. Yaşanan olay ile alakalı olarak firmamız Maximum Özel Güvenlik şirketinin sosyal medya üzerinden ihmalinin olduğu yönündeki paylaşımlar, şirketimiz için gösterilen tepkiler ve yanlış algıyı düzeltmek adına bu açıklamayı yapma gereği duyduk.

 

SÖZ KONUSU DEĞİLDİR

Kocaeli Stadyumu’nun güvenliği ve sorumluluğu Kocaeli Gençlik Spor Müdürlüğü’nün sorumluluğundadır. Sadece maç günleri, maç bitiminde takımlar ve taraftarlar stadyumdan ayrılana kadar geçen süre zarfında şirketimiz Maximum Güvenlik ile Kocaelispor kulübümüz güvenlikten sorumludur. Bahsi geçen olayda ne Kocaelispor kulübümüzün ne de şirketimizin bir ihmali ya da sorumluluğu söz konusu değildir. Saygılarımızla…

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Selahaddin Dinçel: Benim derdim Hüseyin Üzülmez ile!  

Kocaelispor’da geride bıraktığımız sezonun en tartışılan isimlerinden, özellikle futbolcular ile arası hayli açılan ve kafayı kulüp personeline takacak kadar kendisini küçük duruma düşüren Selahaddin Dinçel, Gölcükspor – Erokspor maçının ardından konuştu. Dinçel’in gündeminde Kocaelispor Kulüp Başkanı Hüseyin Üzülmez vardı. Dinçel “Sıkıştıkça birilerine çamur atıyor, yalan söylemekten, iftira atmaktan çekinmiyor. Onunla istediği yerde, istediği zaman programa çıkabilirim… Hodri Meydan” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:09
07:56
13:00
15:26
17:42
19:17