Mehmet Güngör’den selam var
Kocaelispor
19 Kasım 2020 Perşembe 19:27

Mehmet Güngör’den selam var

Kocaeli’den Amedspor maçını takip etmek üzere Diyarbakır’a giden ilimiz basın emekçileri,  Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Spor Müdürü ve Kocaeli Bölgesi eski klasman hakemlerinden Mehmet Güngör’ü ziyaret etti.

 

Güngör gazetecileri samimi bir şekilde ağırladı. Gazeteciler kendileri ile yakından ilgilenen Güngör ve ekibine teşekkür ederken, Güngör ise Kocaeli’deki dostlarına selam gönderdi.

 

KRİZ SON ANDA ÇÖZÜLDÜ

Kocaelispor, Amedspor maçı öncesi salı günü Diyarbakır’da ter antrenmanı yapmak istedi. Aynı sahada 3. Lig takımlarından Diyarbakırspor’un da antrenmanı vardı. Saha konusunda küçük çaplı yaşanan krizi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eski spor müdürlerinden, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Spor Daire Başkanı Mehmet Kesen ile Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Spor Müdürü Mehmet Güngör çözdü. Kesen’in talimatı ve Güngör’ün girşimleri sonrası iki takım da sorunsuz bir şekilde antrenmanlarını farklı sahalarda yaparken her hangi bir sorun yaşanmadı.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

KONU KAPANMIŞTIR!

Kocaeli MHP Milletvekili Saffet Sancaklı, Hodri Meydan’ın Belediye İş Hanı dördüncü katındaki yeni ofisinde önemli açıklamalar yaptı. Sancaklı, Kocaelispor’a geçmişte yarattığı faydalarını ilk kez anlatırken, Aziz Yıldırım imzalı resmi açıklamayı okudu. Yıldırım’ın alacağının 1.5 milyondan 3.3 milyona çıktığını belirten Sancaklı “Benim kim olduğumu, Kocaelispor için neler yaptığımı bilirler. Ciğeri beş para etmeyen insanlar beni eleştirecek, bana hain diyecek he! O kişilerin alnını nasıl karışlarım kimse anlamaz” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:07
07:54
12:59
15:27
17:43
19:17