Merak edilen konu… Aydın’ın sözleşmesi…
Kocaelispor
22 Kasım 2020 Pazar 22:28

Merak edilen konu… Aydın’ın sözleşmesi…

Kocaelispor’da Aydın Karabulut ile birlikte Bilal Çubukçu ve Cerem Talha Dinçer süresiz kadro dışı kalmıştı. Bu futbolcular rapor almazlarsa antrenmanlarına U-19 takımı ile birlikte ve kendilerine verilecek olan özel programlar dahilinde devam edecek. Bilindiği üzere Aydın’ın 2+1 yıllık sözleşmesi bulunuyor ve bu sözleşmenin toplam maliyeti 7 milyon lirayı buluyor. 2 yılın sonunda Aydın’ın opsiyon hakkı ise Kocaelispor’da yer alıyor.

 

KORKUNÇ BİR RAKAMLA KARŞI KARŞIYAYIZ

Bu korkunç sözleşme maliyeti ile ilgili nasıl bir yöntem uygulanacağı merak ediliyor. Elde edilen bir bilgiye göre Aydın’ın sadece bu yıl için maliyeti tüm maçlarda forma giyerse 2.3 milyon lira. Yönetim kurulunun Aydın ile masaya oturması ve tarafların sözleşme ile ilgili detayları konuşacağı düşünülüyor. Öte yandan sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Bilal’in sadece maç başı maliyeti bulunuyor. 2022’de sözleşmesi sona erecek olan Cerem Talha’nın bu yıl 300 bin peşin toplamda 600 bin liralık bir anlaşması bulunuyor. Önümüzdeki sezon bu rakama yüzde 20 zam yapılacak.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Abdülkadir Yılmaz: Cuma günü Saffet Sancaklı ile temas kurulacak

Kocaelispor Kulübü Basın Sözcüsü Abdülkadir Yılmaz basın mensupları ile bir araya geldi. Kocaelispor’un eski futbolcularından, MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı’nın güncel alacağının 12 milyon 786 bin lira olduğunu ifade eden Yılmaz, Sancaklı ile cuma günü temas kurulacağını da belirtti. 2.5 ay önce göreve gelen bir yönetim olduklarını, yapılan eleştirilerin ve ithamların son derece ağır olduğunu da belirten Yılmaz “Talipli varsa buyursun gelsin” ifadesini kullandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:06
07:52
12:59
15:27
17:44
19:18