Mert Yavuz: İyi takımız demiştim
Kocaelispor
11 Mayıs 2019 Cumartesi 16:57

Mert Yavuz: İyi takımız demiştim

Kocaelispor’un Atom Karıncası Mert Yavuz, iyi takım olduklarını Çorum’daki maçta kanıtladıklarını belirterek şu düşüncelere yer verdi: Hafta içinde yaptığım röportajda da söyledim. İyi futbolcular olabilirsiniz ama iyi takım olmak çok önemli demiştim. Çorum ile oynadığımız ilk maçta da bunu gösterdiğimizi düşünüyorum.

 

ÜST DÜZEY BİR TARAFTAR GRUBUNA SAHİBİZ

Çorum maçının ilk ayağını iyi atlattık. 2’yi 3’ü de bulabilirdik. İnşallah Kocaeli’de de kazanıp adımızı finale yazdıracağız. Kocaelispor taraftarı her zaman üst düzey bir taraftar grubudur. Çorum’a kadar gelerek bizleri çok iyi desteklediler. Çarşamba günü de tribünü dolduracaklarını, rakibi baskı altına alacak bir şekilde organize olacaklarına inanıyoruz.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Kadir Öge: Vay be… Biz hariç herkes haklı!

Kocaelispor’da 5 sezon boyunca sol bekte forma giymiş Kadir Öge, ayrılış sürecini şu şekilde yorumladı: Görüşmeye ilk ben geldim. Görüşme Bekir Halefler’in çim halı tesislerinde oldu. Halefler “Bu sene para var, her şey farklı olacak, senin ile anlaşmak istiyoruz” dedi. Rakamlarda sıkıntı olmadı, biz de zorlamadık. Kendilerine “Benim belirli şartlarım var. Bunlar size uyar mı?” dedim. “Uyar” dediler. Hiçbir sorun olmadı. İsmail abi (Araç) “Kampa çıkarsın, 16 Temmuz Salı günü peşinatını alır, sözleşmeyi imzalarsın” dedi. “Tamam” dedim.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:11
06:04
13:16
17:04
20:05
21:43

SÜPER LİG PUAN DURUMU