Mesut Volkan Sezgin aday (mı) oluyor?
Kocaelispor
08 Haziran 2019 Cumartesi 21:07

Mesut Volkan Sezgin aday (mı) oluyor?

Kocaelispor’da Başkan Bahri Yavuz 5 yıllık bir sürecin ardından yaptığı açıklama ile 14 Haziran’daki genel kurulda aday olmayacağını duyurdu. Sıcak gelişmenin ardından konu ile ilgili yorumlar devam ederken, Volkan Özön’ün karşısına bir listenin çıkıp çıkılmayacağı merak ediliyor.

 

YAVUZ OYLARINI ALACAK

Kulislerde Bahri Yavuz yönetiminde yer alan Mesut Volkan Sezgin’in aday başkan adayı olabileceği ifade ediliyor. Sezgin’in Kocaelispor’un transfer yasağının kalkması için gösterdiği çaba bilinirken, gün itibari ile de alacaklı futbolcularla görüşmelerini sürdürüyordu. Bahri Yavuz’a genel kurulda oy vermeye hazırlanan üyeler Sezgin’in aday çıkması halinde oylarını Sezgin’den yana kullanacağına kesin gözü ile bakılıyor.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

Kadir Öge: Vay be… Biz hariç herkes haklı!

Kocaelispor’da 5 sezon boyunca sol bekte forma giymiş Kadir Öge, ayrılış sürecini şu şekilde yorumladı: Görüşmeye ilk ben geldim. Görüşme Bekir Halefler’in çim halı tesislerinde oldu. Halefler “Bu sene para var, her şey farklı olacak, senin ile anlaşmak istiyoruz” dedi. Rakamlarda sıkıntı olmadı, biz de zorlamadık. Kendilerine “Benim belirli şartlarım var. Bunlar size uyar mı?” dedim. “Uyar” dediler. Hiçbir sorun olmadı. İsmail abi (Araç) “Kampa çıkarsın, 16 Temmuz Salı günü peşinatını alır, sözleşmeyi imzalarsın” dedi. “Tamam” dedim.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:11
06:04
13:16
17:04
20:05
21:43

SÜPER LİG PUAN DURUMU