Murat Barış: Alt yapıdaki muhteşem tablo için teşekkürler
Kocaelispor
27 Haziran 2020 Cumartesi 18:37

Murat Barış: Alt yapıdaki muhteşem tablo için teşekkürler

Kocaelispor’da 2. Başkanvekili ve Basın Sözcüsü Murat Barış, alt yapı kurmayları ile bir araya geldi. Kocaelispor Brunga Tesisleri’ndeki toplantıya alt yapıdan sorumlu yöneticiler Zeynel Abidin Akyol ile Tümer Uslu’nun iş yoğunluğu nedeni ile katılamadığı öğrenildi. Murat Barış, Alt Yapı Koordinatörü Aydın Günaydın ve ekibine geçen başarılı sezonun ardından “Muhteşem tablo için teşekkürler” dedi.

 

SONUNDA BİRİLERİ GÖRDÜ

Kocaelispor’da 2. Başkanvekili ve Basın Sözcüsü Murat Barış teknik alt yapı ekibine aylar sonra dokunan bir yönetici oldu. Kulübün en aktif yöneticisi olan Barış alt yapı ekibi için yaptığı konuşmada “Değerli hocalarımız. Hepinizin emeğine yüreğinize sağlık. Alt yapımızdaki muhteşem tablodan ötürü hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sizi dinlemek istiyor ve ihtiyaçlarınızı, isteklerinizi, eksikliklerinizi bilmek istiyoruz” dedi.

 

 

MORAL BULDULAR

Alt Yapı Koordinatörü Aydın Günaydın ile teknik adamlar Yusuf Yazıcı, Uğur Soykan, Ercan Ağaçe, Murat Tiraki, Emre Denizli ve Kerem Nazlıgül alt yapıdaki faaliyetlerin daha standart bir hale gelmesi adına görüşlerini bildirdi. Son derece yararlı geçen toplantıda bu sezon çok başarılı işlere imza atan alt yapı ekibi de moral bulmuş oldu.

 

Spor41

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:21
05:34
13:17
17:16
20:39
22:33