Murat Barış: Gündemimizde yok
Kocaelispor
31 Mart 2020 Salı 13:18

Murat Barış: Gündemimizde yok

Kocaelispor Başkanvekili ve Basın Sözcüsü Murat Barış, TV 262’de yayınlanan Spor41 programına katıldı. Murat Barış, hayalleri olan şampiyonluğu Fethiye Caddesi’nde kutlayacaklarına inandığını ifade etti. Barış öte yandan farklı kulüplerin futbolcularının alacaklarından indirim istenmesi durumunun kendi gündemlerinde olmadığını da belirtti.

 

VEHBİ KOÇ’UN CÜMLESİNİ HATIRLATTI

İpi göğüslemeye çok yaklaştıklarını ifade eden Barış şu şekilde konuştu: Koronavirüs hepimizin hayatında fazlası ile yer alan, hayatını tehdit eden bir sağlık olayı. Her şeyden önce sağlık gelir. Sağlık olmadan hiçbir şeyin önemi yok. Vehbi Koç’un bir lafı var. Sağlık, sıfırların önündeki 1 gibidir. Eğer o 1 yoksa arkasındaki yüzlerce sıfırın hiçbir değeri yoktur.

 

ÇOK EMEK VE UĞRAŞ VERDİK

Kocaelispor olarak yıllardır özlediğimiz üst lige çıkma hayalimiz vardı. Bu sezon o kadar yaklaştık ki tam ipi göğüsleyeceğiz, orada kaldık. Liglerin iptal olmasını tabii ki istemeyiz. Hep birlikte çok ciddi bir emek ve uğraş verdik. Ben liglerin iptal edileceğini düşünmüyorum. Çin’de hayat normale dönmeye başladı. Ülkemizde de inşallah en kısa süreçte normale dönecektir. Liglerin geç de olsa devam edeceğini ve şampiyonluk ipini göğüsleyeceğimizi düşünüyorum.

 

FETHİYE’DE KUTLAYACAĞIZ!

Futbolcularımızın alacakları ile ilgili olarak her hangi bir indirim istememiz gibi bir durum söz konusu değil. Yönetim olarak henüz bir toplantı yapamadığımız için böyle bir fikir de ortaya atılmadı. An itibari ile ifade etmek istersem gündemimizde böyle bir durum yok. Şampiyonluğa odaklandık ve liglerin bir an önce başlaması temennisindeyiz. İnşallah ülkemiz bu günleri atlatır ve şampiyonluğu, hayalimiz olan Fethiye’de kutlarız.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:01
06:42
13:03
16:27
19:02
20:31