Murat Barış: İlk adımı KOTO Koleji attı
Kocaelispor
18 Şubat 2020 Salı 17:41

Murat Barış: İlk adımı KOTO Koleji attı

Kocaelispor’da Başkanvekili ve Basın Sözcüsü Murat Barış basın toplantısında gazetecilerle bir araya geldi. Barış, “Şampiyonluğa giden bir şehir ve kulübüz. Ne olur bizi yalnız bırakmayın” derken, okullara da Büyükçekmece Tepecik maçı için çağrıda bulundu.

 

BİR AN ÖNCE ŞAMPİYONLUĞA KAVUŞMAK İSTİYORUZ

Toplantıya Ofspor galibiyeti ile başlayan Murat Barış şu şekilde konuştu: Son iki maçımızı kaybetmiştik, adaptasyon ve konsantrasyon eksikliği yaşıyorduk. Bu eksikliği tamamladık. Ofspor maçı önemliydi. Çok şükür Trabzon’dan galibiyetle döndük. Şampiyonluğa bir an önce kavuşmak istiyoruz, inşallah kavuşacağız.

 

250-300 ÖĞRENCİ İLE GELİYOR

Ofspor maçından sonra hocamız Büyükçekmece Tepecik maçı için okullara çağrıda bulunmuştu. Okullarla ilgili çağrımızı yineliyoruz. Maça gelmek isteyen okullarımız kulübümüzle irtibata girebilir. KOTO Koleji bu anlamda ilk adımı attı. KOTO Koleji’nden 250-300 öğrenci Tepecik maçına gelecek. Kocaelispor Kulübü olarak tüm okullarımızı maça bekliyoruz. Ofspor maçında sakatlanan Burak Süleyman’ın omuzunda çıkma ve çatlak yok, ezilme ve ödem var. Tepecik maçının 18’inde bulunacak ancak son durumu maç saatinde belli olacak.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:49
06:32
13:15
16:51
19:36
21:08