Murat Hacıoğlu kan kustursa da lisanslar çıktı!
Kocaelispor
10 Ocak 2020 Cuma 17:51

Murat Hacıoğlu kan kustursa da lisanslar çıktı!

Kocaelispor’un transferin açılma sürecindeki en sancılı futbolcusu Murat Hacıoğlu yine sahneye çıktı! Kocaelispor ile davası sona eren ve güncel faiz alacaklarının tamamını talep eden Hacıoğlu’na yaklaşık 350 bin liralık faiz alacağı ödendi ve yeni transferlerin lisansları da çıkmış oldu.

 

PARA CEM PAPİLA’NIN HESABINA YATIRILDI

Murat Hacıoğlu’nun avukatı eski hakem Cem Papila aldığı talimatla hiçbir şekilde olumlu bir tavır sergilemedi. Yönetim kurulu yaptığı çalışmaların ardından yaklaşık 350 bin liralık parayı Cem Papila’nın hesabına yatırdı. Sakarya’da bulunan ve tüm işlemleri bitirerek Hacıoğlu dosyasını bekleyen Kulüp Müdürü Anıl Sarıfakioğlu çözülen dosya sonrası yeni transferlerin lisanlarını çıkardı ve isimler TFF’nin resmi internet sitesine de düştü.

 

SGK VE VERGİ DAİRESİNDEN “TEMİZ” KAĞITLARI DA ALINDI

Öte yandan Kocaelispor Kulübü, taksitler halinde ödediği SGK’dan ve vergi borçları ile ilgili dairelerinden “Borcu yoktur” kağıtlarını alırken, sözleşmelerini imzalayan yeni transferler ile tüm futbolcuların emeklilik ve transfer payları ile ilgili ödemelerini de yaptı. Bu arada Bülent Bölükbaşı dosyası ile ilgili de iyi niyet çerçevesinde ödemeler yapılmaya devam ederken bu dosya ile ilgili her hangi bir sorun görünmüyor.

 

Spor41

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:55
07:35
13:25
16:28
18:54
20:22